Proč Candice nemůžou být Klaus & Caroline pár ?

23. březen 2012 | 18.38 |

Proč podle Candice nemůžou být Klaus & Caroline pár?

Proč podle Candice nemůžou být Klaus & Caroline pár?
Candice se při rozhovoru HollywoodLife.com svěřila, že Klaus a Caroline nikdy jako pár fungovat nemůžou, protože, no, prostě proto, že je Klaus příliš zlý.

Pamatuji si, když upíří nováček Caroline potřebovala Stefana, aby jí ukázal, jakým na svoje tesáčky? No, student se oficiálně stává učitel, když se v dnešní epizodě vezme Caroline pod svá křídla nového žáka: Bonninu odcizenou maminku Abby (Persie White)! "Caroline se tuhle sérii staví tak hezky do role matky," říká Candice HollywoodLife.com.

Nebojte se, že by byla Caroline zavaleni snahou zvládnout první Mystic Fallského hybrida čarodějnice/upír. Taková věci bohužel nemůže existovat! "Abby je oficiálně v přeměna v upíra a nemůžete být obojí," vysvětluje Candice. "V epizodě se dozvíte o tom, jak vás, jako čarodějku ovlivňuje přeměna a ztráta vašich sil."

A co Candice práskla na Caroline a její milostný život? "Klaus Caroline stále nadbíhá," ujišťuje nás Candice. "Je velmi neúprosný. Pronásleduje ji se stejnou chutí, jako když sestavoval svou armádu hybridů." Dále však dodává: "Každý je tak nadšený z potenciálního vztahu mezi Klausem a Caroline, ale to je tak legrační, protože myslím, že diváci zapomínají, že Klaus je opravdu špatný. Je to zlý Klaus, který vraždí lidí, neustále ohrožuje Elenin život, a používá ji jako krevní zásobárnu. Není to dobrý člověk."

Ve skutečnosti, jak Candice tak výmluvně poukazuje, je celý jejich vztah postaven na manipulaci. "Caroline ve skutečnosti Klause jen využívá, aby propustil Tylera," říká Candice. "Hraje tak trochu hru, takže by to pro ní možná mohl udělat z lásky. Právě teď ji to dvakrát nežere. Pokud ... by tohle byla Caroline z první série, určitě by se chytla na ten jeho britský přízvuk. Ale ve třetí sérii Caroline vyzrála. ... Ona neskočí na žádný z jeho triků."


A když už mluvíme o Tylerovi, co se stalo s mladým křížencem, který jen před pár týdny zlomil Caroline srdce ... a kousl ji do krku? Cndice má pro všechny Forwood fanoušky dobrou zprávu: "Tyler bude zpět v Mystic Falls a Caroline a Tyler se spolu uvidí. Uvidíme, jestli se mu podařilo vyléčit se z Klausovi poslušnosti - či ne," slibuje Candice.

Lidi, je vůbec někdo, kdo by byl v Mystic Falls dobrý se vztahy? A co si o tom myslíte vy? Měla by dát Caroline Klausovi šanci nebo zůstat věrná Tylerovi?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář