Elijah Mikaelson

28. březen 2012 | 16.00 |

Elijah Mikaelson
Hraje: Daniel Gillies

Základní info:

Elijah patří mezi Původní upíry, rodinu, ze které pochází všichni upíři. Jeho otec je upír Mikael a čarodějka Esther. Elijah má celkem ještě pět sourozenců - Klause, Rebeccu, Kola, Fina a Henrika.

Podrobnější popis:

O existenci dvojnice Petrové se dovídá díky Rose a Trevorovi, kteří unesly Elenu, aby ji předali Klausovi a vyměnili ji za svou svobodu. Do Mystic Falls přichází, aby zabil Klause, svého bratra, který celou jejich rodinu povraždil. Když dojde na věc a Elijah je připravený Klause zabít, dozvídá se, že jeho rodina je uvězněná v rakvích, které Klaus má neustále při sobě. Elijah tak nechává Klause naživu v domnění, že ho zavede za svou rodinou. Ten ho ale probodne dýkou potřenou popelem z Bílého dubu a uloží ho do rakve k ostatním členům rodiny.

Po nějakém čase Damon vytáhne Elijahovi dýku ze srdce a ten se opět probouzí. Elijah probudí i zbylé své sourozence a společně s nimi se pokusí s Klausem skoncovat, ale na scéně se objeví údajně mrtvá Esther, matka všech Původních, která chce rodinu dát zase dohromady. Brzy se ale zjistí, že Esther chce právě všechny své děti zabít. Poté, co zmizí neznámo kam, opouští i Elijah Mystic Falls.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář