Rebekah Mikaelson

29. březen 2012 | 00.12 |

Rebekah Mikaelson
Hraje: Claire Holt

Základní info:

Rebekah patří mezi Původní upíry, rodinu, ze které pochází všichni upíři. Její otec je upír Mikael a čarodějka Esther. Rebekah má celkem ještě pět sourozenců - Klause, Elijaha, Kola, Finna a Henrika.

Podrobnější popis:

Rebakah zdědila po matce čarodějnické schopnosti, ale jelikož byla proměněna v upírku, tak se čarodějkou stát nemohla. Po "smrti" matky se Rebekah vídala pouze s Klausem, se kterým podnikala spoustu výprav. Při jedné dokonce narazili i na Stefana, který na začátku 20. století procházel krušnými lety a byl známý jako rozparovač. Rebekah se do Stefana zamilovala a chtěla zůstat s ním, nechtěla se nadále ukrývat s Klausem před jejich nenávistivím otcem, to jí ale bylo osudné a poté, co odmítla s Klausem opustit Chicago, jí její bratr zavřel do rakve k ostatním členům rodiny.

Z rakve se Rebakah dostala až v nynější době, když Klaus potřeboval její náhrdelník, který dříve patřil jejich matce. Ten Rebekah ale už dávno nemá - ztratila ho právě v Chicagu, kde ho našel Stefan a později ho dal Eleně. Rebekah je známá svou impulzivní povahou, nesnáší Elenu kvůli tomu, že na kratičký okamžik, kdy znovu byla neutralizována dýkou, jí právě Elena prohnala dýku srdcem. Snaží se jí proto všemi možnými prostředky ublížit a to se jí povede, když se Rebekah vyspí s Damonem. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.67 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář