Anna

30. březen 2012 | 00.19 |

Anna
Hraje: Malese Jow

Základní info:

Anna je staletí stará úpírka, která žila se svou matkou Pearl v Mystic Falls během doby, kdy si Katherine pohrávala s bratry Salvatorovými. O sto padesát let později se znovu vrací do města, aby otevřela hrobku, ve které zůstala její matka uvězněna spolu s ostatními upíry.

Podrobnější popis:

Aby získala přístup do hrobky, využila Jeremyho, kterému řekla o upírech a nakonec se do něj postupně zamilovala a chtěla mu splnit jeho přání stát se upírem. Anně se skutečně povedlo dostat svojí matku ven, dokonce s ní i žila chvíli, ale John Gilbert, který se dozvěděl o jejich existenci, Pearl zabil, což zdevastovalo Annu.

Jeremy jí pomáhá snést toto kruté období, protože sám ztratil rodiče. I on se chce stát upírem a Anna mu připraví lahvičku se svou krví. Gilbertovo zařízení na odhalení upírů je ale aktivováno, když je Jeremy s Annou venku a Anna je odvedena policisty do budovy, kde budou všichni nalezení upíři spáleni. V budově se ocitne i John Gilbert, který Annu zabije vlastním kolíkem.

Poté, co Jeremy zemře a je přiveden zpět k životu, se mu začne zjevovat Anna, s kterou naváže znovu intimní vztah i přesto, že nyní Jeremy chodí s Bonnie. Když Matt otevře plný průchod z druhé strany k nám, Anna ukradne náhrdelník Původní čarodějky, zatímco Jeremymu tvrdí opak. Poté si uvědomí, že by měla Jeremyho nechat jít, aby žil skutečný život. Dá mu náhrdelník a svěří se mu, že na druhé straně nanašla svou matkou. Ta se najednou objeví a obě se po dlouhé době shledávají. Poté, co Bonnie zavře průchod z druhé strany, Anna mizí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář