Emily Bennett

30. březen 2012 | 00.20 |

Emily Bennett
Hraje: Bianca Lawson

Základní info:

Emily byla mocnou čarodějkou a přímou předkyní pradávné čarodějky Ayanny. Také byla blízkou pomocnicí Katherine v 19. století. Pro Katherine, Pearl a Annu očarovala prsteny, které jim umožní chodit za denního světla. Po přeměně Damona a Stefana jim také vyrobila prsteny. Emily je předkyně Bonnie Bennett.

Podrobnější popis:

Emily sloužila Katherine, ale po přistěhování do Mystic Falls nastaly potíže, když se roztřiklo, že ve městě jsou upíři. Katherine byla chycena. Proto Damon uzavřel s Emily dohodu, že pokud Emily pomocí kouzel ochrání Katherine, on bude ochraňovat její potomstvo. Emily kouzlo skutečně vyvolá a uvězní tak na dlouhý spánek v kostele celkem 26 upírů. Emily je později upálena společně s ostatními čarodějkami rodinami Zakladatelů.

Načas se vrátí přes tělo Bonnie, aby zabránila Damonovi otevřít hrobku a vypustit zbylé upíry na svobodu. To se jí ale nepovede. Její síla jí ale neopustila ani po smrti - společně se stovkami mrtvých čarodějek je znát v domě, kde byly upáleny. Jejich síla je dokázána například tím, že přivedou Jeremyho opět k životu, nebo schovají před Klausem rakve jeho rodiny.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář