Sage

1. duben 2012 | 10.26 |

Sage
Hraje: Cassidy Freeman

Základní info:

Sage je 900 let stará upírka, kterou proměnil Původní upír Finn, aby spolu mohli být navždy. Krátce po její proměně je ale Finn neutralizován dýkou potřenou popelem z Bílého dubu a Klausem uložen do rakve. Sage tak byla bez své lásky dlouhá léta oddělena a na své pouti světem potkala i Damona.

Podrobnější popis:

V roce 1912 se živila Sage jako profesionální boxerka a potkala v Mystic Falls upíra Damona, kterého naučila, že žena není jen pro nakrmení ale i pro zábavu. Z nevinného Damona, který myslel jen na Katherine a nebyl upírem rád, se stal nemilosrdný a svůdný Damon. Po zkušenostech, které mu předala Sage, se Damon vydává za Stefanem a ukáže mu, co ho naučila. Stefan tak opět pocítí touho po krvi a zapomene na vše, co ho Lexi naučila, a stává se zněj znovu rozparovač.

Když se Sage dozví, že Finn je opět při životě a není zavřený v rakvi, vydává se do Mystic Falls. Zde opět narazí na Damona, který Sage požádá, aby mu pomohla dostat se do mysli Rebeccy a zjistit, co má za lubem. Když to Sage zjistí a Damonovi řekne, že Rebekah chce najít pozůstatky Bílého dubu, který by mohl celou Původní rodinu zabít, Sage pomůže Rebecce strom upálit. Sama totiž ví, že všichni Původní jsou propojeni kouzlem a jestli zemře jeden, zemřou všichni včetně Finna.

Finn je Klausem přiveden do Mystic Falls a na své sebevražedné choutky zapomene, když uvidí Sage. S tou stráví celý den, aby dohnali to, o co spolu přišli. Jejich chvilku jim ale překazí Stefan s Mattem, kteří vrazí kolík z Bílého dubu Finnovi do srdce a ten umírá. O chvíli později umírá i Sage, protože je odhaleno, že když zemře Původní upír, tak všichni, které on proměnil a ti proměnění, kteří proměnili další lidi v upíry, umřou. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře