Sheila Bennett

1. duben 2012 | 10.34 |

Sheila Bennett
Hraje: Jasmine Guy

Základní info:

Sheila je matkou Abby Bennetové a babičkou Bonnie Bennetové, kterou vychovává sama ve svém domě, protože se jí matka vzdala poté, co uvěznila Původního upíra Mikaela v hrobce. Sheila, stejně jako ostatní z rodu Bennettů, je mocnou čarodějkou. Mezi její předky patří čarodějka Emily Bennettová a Ayanna.

Podrobnější popis:

Když se Bonnie dozví o svých schopnostech, jde ihned za babičkou, která jí poví vše o čarodějkách, stejně tak o své předkyni Emily Bennettové a navádí Bonnie, aby konečně začla nosit Emily talisman. Sheila také uvede Bonnie do světa kouzel a pomůže jí například pomocí kouzla najít Elenu, když jí vězní Anna. Později Sheila a Bonnie pomůžou otevřít hrobku, aby se Damon mohl dostat ke Katherine. Následně ji i zapečetí (ne dostatečně), ale kouzlo tak Sheilu oslabí, že následně nato umírá.

Když Matt otevře dveře z druhé strany k nám a Bonnie provede kouzlo, aby všichni duchové byli viditelní, vrací se i Sheila. Ta navede Bonnie, aby zničila náhrdelník Původní čarodějky. Ještě než jsou dveře z druhé strany znovu uzavřeny, tak Sheila poví Bonnie, jak moc je na ní pyšná. Poté mizí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář