Logan Fell

1. duben 2012 | 10.40 |

Logan Fell
Hraje: Chris Johnson

Základní info:

Logan Fell je reportér pro televizní stanici Mystic Falls WPKW9. Nějaký čas chodil s Jennou, ale s tou se rozešel, protože jí často podváděl. Jako jeden ze zakladatelských rodin ve městě je i Logan členem rady a jeho úkolem je vždy v televizi reprezentovat upíří útok tak, že se jednalo pouze o útok zvířete. Logan je bratrancem Meredith Fellové, doktorky, která léčí pacienty upíří krví.

Podrobnější popis:

Logan často dolejzá zpět za Jennou a chce, aby to s ním zkusila znovu - ve skutečnosti mu jde o Gilbertovo kompas, který má Jenna doma, a ten dokáže zjistit, jestli daná osoba je upír či nikoliv. Logan si je dobře vědom, že upíři se vrátili do města, proto spojí síly s šerifkou Forbesovou a starostou Lockwoodem. Když pomocí kompasu Logan najde upíry a je připraven je zabít, zakroutí Loganovým krkem Damon a zabije ho. Poté se z Loganova těla napije Vicki a dokončí tak svou přeměnu v upírku.

Je odhaleno, že Logan měl v sobě upíří krev, kterou mu do těla dala Anna a Logan přichází opět k životu a dokončí proměnu v upíra. Anna to udělala, protože potřebovala Loganovo deník Fellových, kteří byli zakladatelé kostelu, kde je uvězněna matka Anny. Logan je jako upír nemilosrdný, pokusí se nejdříve znovu dostat Jennu, poté zabije spoustu nevinných lidí a dokonce unese i Caroline, kterou chce proměnit v upíra jako pomstu za to, že Elizabeth zakryla stopy Loganovi smrti a ututlala to. Naštěstí se včas objeví Damon a Stefan, kteří Caroline zachrání. O nějaký čas později za Loganem přichází Alaric a vrazí dřevěnný kolík do srdce Logana, který následně umírá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře