Bill Forbes

1. duben 2012 | 10.41 |

Bill Forbes
Hraje: Jack Coleman

Základní info:

Bill je otcem Caroline a bývalým mužem Elizabeth, kterou opustil, protože zjistil, že je gay. Bill, stejně jako všichni Forbesovi, zná tajemství o upírech, je tedy členem rady a byl vychováván v nenávisti proti upírům. Dokonce si dokázal proti nim vybudovat takovou obranu, že dokáže odolat upířímu ovlivnění. Sám tvrdí, že to chtělo dlouhý výcvik trénování mysli.

Podrobnější popis:

Carol Lockwood volá Billovi, ať se vrátí do Mystic Falls, protože právě zjistila, že Caroline se stala upírem. Bill tedy přijíží do města a Caroline vezme do Lockwoodovic sklepa, kde ji připevní k sedadlu. Začíná ji mučit a chce po ní, aby neměla touhu napít se lidské krvi. Celý tento proces přeruší Elizabeth a Tyler, kteří nechtějí vidět, jak Bill ubližuje Caroline. Poté Damon na požádání Elizabeth ovlivní Billa, aby opustil město.

Ten ovšem ovlivnění nepodléhá a zůstává. Až po bitce Caroline a Damona, který se mezitím pokoušel Billa zabít, se rozhodne Bill město opustit. Brzy se ale vrací do města zpět, když ho zavolá Tyler, který potřebuje pomoct s tím, aby nebyl oddaný Klausovi. Bill mu řekne, že toto pouto zpřetrhá, když provede bezbolestnou proměnu ve vlkodlaka. Tyler se ve vlkodlaka promění, zaútočí na Billa a málem ho zabije.

V nemocnici je poté Bill vyléčen upíří krví, kterou mu dala Meredith Fellová. Když je Bill propuštěn z nemocnice, je napaden neznámým útočníkem, který ho zabije. Bill přijde opět k životu, protože má stále v těle upíří krev. Ale stává se z něj upír, proto aby dokončil proměnu, musí se napít lidské krve. To ale on odmítá a i přes Caroline naléhání přeměnu nedokončí a umírá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář