Carol Lockwood

1. duben 2012 | 10.46 |

Carol Lockwood
Hraje: Susan Walters

Základní info:

Carol je manželka starosty města Richarda Lockwooda, oba dva jsou členy rady a patří mezi zakladatelské rodiny Mystic Falls. Když je uskutečněna nějaká velká událost ve městě, většinou jí pořádá právě Carol, která je se svým Richardem více než dobře finančně zajištěna. Jejím synem je Tyler, se kterým má velice zvláštní vztah. Carol dlouho nevěděla o vlkodlačím genu, který se předává z generaci na generaci Lockwoodů.

Podrobnější popis:

Když je aktivováno zařízení Jonathana Gilberta, tak nezapůsobí nejen na upíry, ale také na starostu Lockwooda. Policie ho odvede do místnosti, kde mají být všichni, na které zařízení působilo, upáleni. Carol se s šerifkou Forbesovo snaží Richarda zachránit, ale pozdě - Richard je ještě před požárem zabit upírem z hrobky. Jeho smrt Carol velice zasáhne, navíc má i problémy s chováním Tylera.

Carol je zvolena prozatím starostkou města, ale na vedení rady se necítí, a proto tento post přenechává Damonovi. Carol je později očarována Maddoxem, který pracuje pro Klause. Carol se sama zraní, čímž naláká zpět do města Tylera, který mezitím vypadl z města s Jules, aby ho mohl Klaus použít při rituálu. Když Carol přijde opět k sobě, pověří šerifku Forbesovou, ať se konečně postará o všechny upíry ve městě, nebo si najde někoho jiného.

Když Tyler a Caroline spolu začnou chodit, Carol zjistí, že Caroline je upírka a zavolá tak jejího otce Billa, aby se o ní postaral. To nepotěší Tylera a ten jí konečně odhaluje, kdo skutečně je - vlkodlak. Carol slibuje, že Tylerovi pomůže a ihned volá Billovi, aby Caroline nechal být.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář