Delena, Stelena a Jeremy

20. duben 2012 | 19.31 |


V Paley Center se to opět hemžilo hvězdami a Julie Plec byla tentokrát velmi výřečná, a tak zde nechyběli ani všeteční reportéři z Zap2it, kteří se snažili zjistit něco zajímavého, co nás čeká v nejbližší době. Varuji předem, že se zde vyskytují SPOILERY.

Nejprve se koukneme, co nás čeká hned v příští epizodě, konkrétně mezi Damonem a Elenou, jejichž vztah momentálně nezažívá nejlepší období. Damon od chvíle, kdy Elena na plese odmítla jeho velké "Miluji tě." kolem sebe vystavěl stěnu. Stejně tak ani Elena není potěšena jeho posledními rozhodnutími, mezi které patří například dělat společnost Rebecce, či proměnit mámu její nejlepší kamarádky v upíra.


Některé z těchto hranice se zřítí, když se spolu v příští epizodě vydají na výlet autem, aby navštívili Jeremyho v Denveru. A očekávejte velmi důležitý Damon/Elena moment – opět doplněn velmi intenzivní hudbou. "Můžu prozradit, že patří, když ne mezi vesmírné a světové žebříčky, tak rozhodně mezi 5. nejlepších písniček celého seriálu," říká Plec. "Ta senzační píseň je od Florence & The Machine."

A jakou že chvíli bude písnička doprovázet? Plec na to řekla pouze toto: "Víte, je tu motel. Nějaký burbon. Trocha odhalené hrudi a epická, epická hudební chvilka."

Světlo světa už spatřily promofotky k 20. epizodě Do Not Go Gentle, kde všichni vypadají úchvatně, a však jedna fotka vypadá velmi znepokojivě. Zdá se, že se Elena příliš nebaví, když zhroucená pláče v náručí svého doprovodu, Stefana. A čí zakrvavený šátek to drží v ruce? Je to krev její, či někoho blízkého?

Je to pláč můj-milostný-život-je-katastrofa nebo někdo-koho-jsem-měla-ráda-zrovna-umřel-v-tělocvičně pláč? "Je to, hodně se toho v našich životech odehrálo a rozdělilo nás pláč," říká Plec "Spousta věcí během tematického tance půjde ke dnu a jsou to dva lidé, kteří se skutečně jen potřebují obejmout. Potřebují cítit jeden druhého. Je to krásný okamžik, ale smutný. Je to velmi smutná epizoda."

I když CW STÁLE JEŠTĚ OFICIÁLNĚ NEOZNÁMILA 4. sérii, fanoušci mohou relaxovat, protože tu není ani nejmenší šance, že by televize zrušila jejich nejsledovanější pořad. A tak, i když se seriál vrátí se 4. sérií, víme, že dost možná to už neplatí pro všechny hlavní postavy.

Když Jeremy odjel do Denveru, Steven R. McQueen přišel o větší část z 3. série, a však se vrací už 19. dubna, když ho Elena a Damon poctí svou návštěvou – a ano, vrací se se sestrou zpět do Mystic Falls. Když takto propásl značnější část 3. série, mohly vyvstat pochyby, zda se opět na plný úvazek vrátí i příští rok. Sám McQueen se však rozhodl uvést věci na pravou míru a prozradil, že Jeremyho návrat do Mystic Falls není jen návštěva a že se objeví ve 4. sérii. "Ne, vrátím se v další sérii," slibuje. "Jeremy je doma."

Až Jeremyho příště uvidíme, zjistíme, že se v Denveru potloukal se špatnou bandou. "Kol s Jeremym rozhodně manipuloval," svěřil se McQueen. "Moc se toho o Jeremyho době v Denveru v této sérii nedozvíme, možná v té další." A samozřejmě nebude chybět ani na plese, kde se jeho ex, Bonnie, objeví šťastná s novým nápadníkem Jamiem a podle McQueena rozhodně uvidíme Jeremyho reakci na Bonninu novou lásku.


"Předtím než odjel, se odehrála spousta věcí," říká. "Až se vrátím, odehrává se vše ve větším obraze, a pak jsou tu ještě další věci, které se dějí bokem. Budete muset sledovat a koukat, jestli má čas se s tím vyrovnat či ne." 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář