Eleniny rodiče - první foto

20. duben 2012 | 19.33 |


Ve finále, 10. května, nám konečně oficiálně představí Eleniny rodiče, jejichž osud, jak všichni víme, byl velmi tragický. Kdo se však nakonec ujal této role?

"Jedna z věcí, kterou jsme ve finále chtěli prozkoumat, byl čas, kdy byl Elenin život jednodušší," říká Julie Plec. "Měla rodiče a život ji nekomplikovali upíři."

Spolu s šťastnou rodinnou scénkou (která bude zahrnovat i živou tetu Jennu), se v epizodě objeví i nehoda, při které jejich auto sjelo z mostu a pan a paní Gilbertovi (které hraje James MacDonald a Erin Beute) nás opustili navždy. Plec připomíná, "Elena skoro zemřela také, ale Stefan ji zachránil."

"Je to něco, co doufám nebudu muset nikdy zažít na vlastní kůži - zkoušet přežít pod vodou, zatímco se snažíte zachránit někoho dalšího," říká Nina Dobrev, která předtím, než se potápěla 3,5 m pod hladinou v Atlantě, získala své osvědčení z potápění na Bora Bora. "Bylo to velmi intenzivní a trochu děsivé. Jsem zvyklá být pod vodou s dýchacím přístrojem, ale hrát to bez přístroje je něco úplně jiného. Ve vodě jsme strávili dva dny - osm hodin denně. Nakonec jsem byla tak vyčerpaná, že jsem spala jak nemluvně."

Jak se těšíte na Elenin život bez upírů? Dokázali byste 16 hodin předstírat, že se topíte? 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář