Julie Plec o blížícím se konci 3 serie

20. duben 2012 | 19.41 |

Julie Plec o blížícím se konci 3 a začátcích série 4

tvd


Výkonná producentka a scénáristka Julie Plec v rozhovoru pro The Hollywood Reporter ve čtvrtek večer v Paley Center prozradila, co nás čeká v blížících se posledních čtyřech epizodách. Nenechte si ujít příští epizodu, kde se Damona a Elena vyjedou na výlet za Jeremym (kde Damon zjistí zajímavý fakt o jeho baseballových dovednostech), či 20. epizodu, kde se opět, tentokrát ale i s celou Mystic Falls střední, ocitneme na tanečním parketě z roku 1920 (čekejte velkou Stefan-Elena chvíli).


"Máme spoustu plánů. Vlastně už jsme v místnosti scénáristů začali, zatímco očekáváme potvrzení další série," říká Plec.

Dále pokračovala: "Máme toho hodně k vyprávění, spoustu opravdu skvělých vývojů postav, skvělou romantiku, nová tajemství, nového zlosyna a jsem z toho opravdu nadšená. Máme z toho docela dobrý pocit, a to jsme o tom jen dva týdny mluvili."

Dokáže se nový darebák vyrovnat Klausovi (Joseph Morgan)? "To je náš cíl−jak najít padoucha, který je svým způsobem děsivější než Původní upír? Takže tohle je naše výzva a uvidíme, jestli ji dokáže zvládnout," říká Plec.

Produkce 3 sezónu je u konce a Plec říká, že zbývající epizody budou plné "vylomenin s dřevěnými kolíky" a romantiky a smrti ("možná" škádlí nás): "Najít kolík, zabít Původního, ale nezabít toho špatného nebo všichni skončí mrtví."

A samozřejmě se koncem série přiblíží Elenina (Nina Dobrev) volba mezi Stefanem (Paul Wesley) a Damonem (Ian Somerhalder), které se diváci nemůžou dočkat a odhalit: "Eleniny pochybnosti nad její volbou a co bude dělat se skutečností, že je asi zamilovaná do dvou upírů," říká Plec. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře