Připravte se na zítřejší epizodu Do Not Go Gentle

17. srpen 2012 | 12.17 |

Připravte se na zítřejší epizodu Do Not Go Gentle
Pokud se už nemůžete dočkat zítřejší epizody, Zap2It vám to vynahradí hned 4 nápovědami o tom, co se v dalším díle odehraje. Ale o své informace se podělil i Robert Richard a Candice Accola. SPOILERY!

Každý rok, "Vampire Diaries" pořádá tématický ples - a každý rok, tragický konec je horší než ten předchozí. Stačí říct, že jsme jen sledovali "Do Not Go Gentle" ... a brečeli jak želvy. Jako obvykle, musíme držet většinu podrobností pod pokličkou, ale přeci jen tu máme pár zajímavých detailů, které můžeme nabídnout.

1. Stefan/Elena shipperovci ... nadešel váš čas. Jak bylo slíbeno, bývalé hrdličky se společně zúčastní tance a to jim poslouží jako dobrá příležitost vše mezi nimi vyřešit, po tom, čím vším v loňském roce prošli. Přes všechny tragédie, se oba skutečně během celé epizody vzájemně podporují. Na slzavé fotografii Eleny nepláče, protože se loučení se Stefanem - ve skutečnosti, na konci této epizody, je jejich vztah silnější, než byl za celou sérii.

2. S upíry chycenými na plese, musí převzít boj lidé ... ale to nevyjde moc dobře. Matt a Jeremy na sebe budou v této epizodě mířit zbraněmi. Matt má pistoli, Jeremy má samostříl a ocitnou se tváří v tvář. Je to docela sexy. (osobní pozn.: Žádná scéna s Mattem nemůže být sexy. Ne, prostě si to nedovedu představit.)

3. Bonnie a Jamie se sblíží. Nenajdou si jen čas na žhavé muchlování (přerušeno Damonem, bohužel), ale Bonnie se s Jamiem ocitá zranitelná, po roce, kdy se snaží být pro každého silná.

4. Zrada Ester dotlačí Klause přes okraj. Jestli byl poslední dobou trochu vyměklý - s jeho malbami a tužbami - tak tentokrát uvidíme jeho temnou, hrozivou stránku, která na konci epizody vyplave na povrch. Opět nás pořádně vyděsí.

5. Nejsilnější scéna celé epizody nemá vůbec žádný dialog. Pokud se na to chcete připravit, pusťte si píseň "Medicine" od Daughters.

Bonnie a Jamie

Robert Richard prozradil HollywoodLife.com, že Jamie a Bonnie "hledí na jejich budoucnost," která začíná jejich randem na plese, a že Jeremy je možná zanechán v Bonnině minulosti.

"Jamie je s ní v celé epizodě," povídá Robert. "Ona chrání jeho, ale i on chrání ji. Když máte určitou dynamiku, kde se oba jeden o druhého starají, jsou k sobě i zákonitě přitahováni romanticky. Uvidíme, jak se to v této epizodě rozvine."

Samozřejmě, že stále existuje mnoho nevyřešených otázek mezi Bonnie a jejím ex. Potom, co se Bonnie s Jeremym rozešla, když se vídal s duchem své mrtvé přítelkyně, a tak jeho návrat do Mystic Falls vytvoří určité napětí. "Je to nevyhnutelné, že se Jamie a Jeremy se setkají tváří v tvář," říká Robert. "Ale [Bonnie a Jamieho vztah] by mohl být pro Jeremyho trochu příliš, aby ho zastavil."


Robert dodává, že Jamie a Bonnie se sblíží, když ho zavede více do svého světa - což, bohužel, zahrnuje i její boj s Původními. "Je přímo u ní, když vyjdou věci najevo," říká Robert. Jak to vypadá, můžete vidět v traileru, když má Bonnin nový kluk ošklivý střet s Klausem. Robert také slibuje s Bonnie "šílený cliffhanger", který by mohl mít něco společného s tím, že v následující epizodě má na sobě stále oblečení z tématického plesu. A taky to, že ošklivě krvácení z krku.

Tyler/Caroline/Klaus

Nebohá Caroline se ocitá mezi svým přítelem Tylerem a Klausem a věci se ještě víc přiostří v zítřejší epizodě.

Candice nám říká: "Tyler doprovází Caroline na tanec a Klaus se taky objeví. Uvidíme Caroline, Klause a Tylera, všechny ve stejné místnosti a jaký druh napětí to vytvoří. Je bezpečné říci to, že se dočkáme, jak budou mít oba nějakou výhodu, ale Caroline je velmi rozhodnutá v tom, koho chce," říká Accola. "Caroline chce být s Tylerem."

Zatímco diváci úzkostlivě čekají na Tyler-Caroline-Klaus trojúhelník, Candice říká: "Diváci to vidí jako milostný trojúhelník a rozhodnutě je už načrtnutý, ale z pohledu Caroline je vlastně Caroline a Tyler versus tahle velmi velká překážka, která prostě nechce ustoupit."


"Chápu, proč divákům líbí představa Klause, který ukazuje svou měkčí stránku, a myslím, že to Přivádí Caroline zpět do v první série, kde to bylo: "Proč si kluci nikdy nevyberou mě? Tak strašně se nažím!" A tady ji konečně muž, který si ji vybral! Jen tak náhodou je to masový zabiják, který vyrábí armádu vrahů! [Směje se.] Možná to není ten nejideálnější kluk, který ji nadbíhá, takže se myslím, že je to docela legrační. Má přízvuk a kreslí velmi hezké obrázky Caroline s koněm, takže jestli tohle s ní nic nedělá, tak už nevím, co jiného!" 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář