Vzrušující pohled!

27. květen 2012 | 09.43 |

Vzrušující pohled! Hlavní hrdinové Upířích deníků šli donaha!

Upíří deníky jak bys je nečekala
aktualizováno 15.02.2012, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Nina, Paul a Ian se odhalili rovnou na třech titulkách.

Příběh o upírských bratrech Damonovi a Stefanovi Salvatorech a jejich lásce k jedné ženě, Eleně, dostal celý svět. Knižní podoba autorky L. J. Smith se dočkala i televizního zpracování v podobě seriálu.

Do hlavních rolí obsadili tvůrci herce Iana Somerhaldere (Damon), Paula Weasleyho (Stefan) a Ninu Dobrev (Elena). Američané si už vychutnávají třetí sérii, u nás se můžeš těšit na první již toto jaro na televizi Nova.

Upíří deníky jak bys je nečekala
(Foto: profimedia.cz)

O tom, zda jiskra nepřeskočila i mezi herci, se mnohokrát spekulovalo a olej do ohně přilili i nedávno, když všichni tři velmi odvážné zapózovali pro magazín Entertainment Weekly, a to rovnou na třech různých obálkách. A na všech jsou nazí!

PŘEČTI SI TAKÉ:

Temné vize jako další trefa do černého?
Stefanovy deníky změnily můj názor na upíry
Lady Gaga chce sex s upírem


Že by si pohledná Nina nemohla ze svých upírských kolegů vybrat? Bohužel, ve skutečnosti třiadvacetiletá Nina tvoří pár s o deset let starším Ianem. Ačkoliv ani jeden z nich to médiím oficiálně nepotvrdil.

Upíří deníky jak bys je nečekala
(Foto: profimedia.cz)

Mnoho fanoušků by je chtělo vidět spolu i v seriálu, kde však Elena tvoří pár se Stefanem. V třetí sérii se však děj pořádně zamotá a bude jen na Eleně, koho si vybere.

Upíří deníky jak bys je nečekala
(Foto: profimedia.cz)

Podobně jako u ságy Twilight, i při Upířích denících se fanynky rozdělily na dva tábory. Jedny milují právě Paula, a jiné zase Damona. Jak jsi na tom ty?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář