Dragon Mania Legends

21. prosinec 2015 | 21.21 |
› 

Pokud vám tato hra nic neříká, tak alespoň stejně z názvu poznáte, že se bude jednat o draky. Ale jak? Přestavte si, že jste nějaký mistr draků. Staráte se o ně, bojujete s nimi, dokonce si i nové vytváříte. Líbí?

hh

Hra je na Android, iOS, Windows Phone a na Windows 8/8.1/10. Na Windowsech se sežene ve Store ve vašem počítači. Hra je zdarma, jen pokud chcete trochu lépe fungovat, tak si můžete i trochu připlatit za gemy, což jsou fialové diamanty, které se ve hře velmi často používají.

Můj názor: Velmi zábavná hra, kde se učím "ekonomicky" fungovat co se týče peněz (Golds). Ale velmi nepříjemné je, jak nějaké věci trvají. Tady je vidět, že se nás snaží oškubat, když tam vidíte, např.: 80G -> (Což znamená, že pokud to chcete urychlit, musíte dát 80 gemů, ne golds).

Tipy:

Samozřejmě vám mohu i s hrou trochu pomoci, pokud si ji teda chcete zahrát.

  • Čím více draků, tím lépe - Ano, někdo mi může říct: ,,Ale ten ostrov je moc malý!" Ale pokud si to na tom svém ostrově zorganizujete, tak se vám tam vejde asi tak 20 draků, což zase není málo. Důvod, proč mít draky je jednoduchý, nejenže budete mít peníze, ale budete mít i "dělníky" pro práci v hoře, a můžete z nich dělat nové draky (hlavně zdarma).
  • Soutěže o ceny - Nevím kdy, ale prostě se vám otevře možnost bojovat o ceny. O pařez, o draka, o hnízdo atd.. Soutěžte. Nejen, že si splníte nějaké úkoly, které vám budou zadány, abyste se stali mistry, ale ceny, které nechcete, můžete za slušné peníze prodat. Kdo ví, možná se vám ta vyhraná věc i bude hodit. Také, i když nic nevyhrajete, můžete dostat alespoň nějakou menší cenu.
  • Starost o draky - To je asi ta nejzákladnější věc, kterou byste měli dělat. Krmit draky, hladit je a cvičit je. Krmení je prakticky za to zvyšování úrovně. Když draka hladíte, získáváte nějaké goldy, nebo při štěstí i nějaký ten gem. Při tréninku jim posílíte jak sílu, tak i životnost (velmi důležité!)
  • Šetřete, nevíte, kdy se to bude hodit - Ano, pokud máte opravdu smůlu na peníze, nedá se asi nic dělat. Ale nebojte se. Nemůsíte utratit ani jednu (skutečnou) korunu. Prostě se zaměřte na to, na co budete šetřit. Využívejte draky a doly jako svůj zdroj peněz. I bitvy tak využívejte.
  • Zvyšujte si úroveň - Ano, nabídka toho, co by se tím otevřela, nemusí být zrovna nijak úžasná, ale je to pro vaše vlastní dobro. Příště se s tím otevřou i lepší věci. Například nějaký drak, kterého si poté můžete koupit. Zvyšovat si úroveň můžete likvidací, např. stromů, nebo právě nějakou stavbou.

To by bylo asi všechno. Až mě nějaké další body napadnou, hned je sem napíšu. Hru ještě hraju, tak pokud se najde něco, čemu nebudete rozumět, klidně napište. Ale budu též ráda za vaší podporu, tak, pokud se vám článek, nebo alespoň jeho část líbila, prosím, podpořte mě tím, že k vám do hry napíšete můj kód: 750ae.

Kdyžtak díky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Dragon Mania Legends denny 10. 02. 2016 - 17:36
RE(2x): Dragon Mania Legends moje-kniha 10. 02. 2016 - 17:52
RE: Dragon Mania Legends jana 10. 08. 2016 - 06:06
RE(2x): Dragon Mania Legends lira 10. 08. 2016 - 10:21
RE: Dragon Mania Legends jana 18. 08. 2016 - 03:09
RE: Dragon Mania Legends jaroslava 13. 10. 2016 - 10:56