The Vampire Diaries z krásná.cz

10. leden 2012 | 18.04 |

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries
aktualizováno 14.09.2011, 00:19 | Andrea Hrabinová/Krasna.cz

Jaký dojem na mne udělal tenhle seriál? A o čem vlastně celý je?

Před pár dny mi kamarádka řekla a poradila, ať se začnu taky dívat na seriál The Vampire Diaries. Nikdy mě to z vyprávění nijak nebralo, ale nakonec jsem si řekla, že se aspoň na první tři díly kouknu. 

Tento seriál je o upírech a jelikož jsem viděla TWILIGHT, film který miluju, tak jsem si řekla, že to může být taky dobré. Seriál jsem si stáhla s českými titulky. První díl mě velmi zaujal, a tak jsem se musela podívat už i na druhý díl, který mě velice lákal.

Musím říct, že mě to začíná opravdu hodně bavit. Zatím jsem teprve u 7. dílu první série. Tento seriál má totiž už více sérií, takže bude ještě dlouho trvat, než se na všechny díly podívám :-) No, a když jsem doma a nudím se , tak si stáhnu jednotlivé díly a koukám.Protože mě zajímalo, jaký názor na seriál mají i ostatní, tak jsem si začala psát s kamarády přes fb, co jsi o něm myslí. Názory byly různé. Ne každý má rád filmy a seriály o upírech. Když srovnám kluky a holky, tak The Vampire Diaries se jednoznačně líbí více holkám. Kluci taky neměli špatné názory, ale přiznali se, že tohle zrovna moc nemusí. Takže záleží na tom, jestli máš ráda upíry, romantiku atd...

Proto holky doporučuju se taky začít dívat. Sice to není česky, ale pokud nemáš zrovna nejraději čtení titulků, můžeš si tento seriál stáhnout už i ve slovenštině. Nicméně já si myslím, že čtení ti jen prospěje, a taky anglický jazyk, u kterého se více naučíš i z poslechu.

Přeju příjemnou zábavu u The Vampire Diaries.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře