Na co se těšit ve třetí sérii The Vampire Diaries?

10. leden 2012 | 18.29 |

Na co se těšit ve třetí sérii The Vampire Diaries?

The Vampire Diaries
aktualizováno 16.09.2011, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Titulek článku mluví za vše. Shrnula jsem a vyšťourala pro tebe ta

nejdůležitější fakta o tom, co se bude dít v tak dlouho očekávané třetí sérii The Vampire Diaries.

Třetí série The Vampire Diaries měla premiéru ve čtvrtek 15. září. To znamená, že my se první epizody The Birthday pravděpodobně dočkáme už v pátek, či v sobotu dopoledne.

Co bys měl/a vědět aneb fakta pro tebe

Elena bude posedlá hledáním stop, díky kterým by se jí podařilo najít svého milovaného ztraceného Stefana. Damon po svém bratrovi také pátrá, má ale plné ruce práce s ochranou Eleny, aby na sebe neupoutala zbytečnou pozornost před Klausem. Mezitím mají Klaus se Stefanem plné ruce práce s vlkodlakem Rayem Suttonem, který teď pracuje s Mattem v Mystic Grill.

Na CW Party se jedna z reportérek zeptala Niny Dobrev, jak dlouho bude Stefan mimo Mystic Falls. Představitelka Eleny/Katherine však neoblomně zatloukala.

PŘEČTI SI TAKÉ:
The Vampire Diaries
Televize a my teenageři

Pár Bonnie a Jeremy... Co o nich víme jistě? Bonnie bude Jeremymu pomáhat zjistit, proč vidí duchy svých bývalek, Anny a Vicki poté, co ho Bonnie přivedla zpět k životu pomocí magie. Na tohle jsem sama zvědavá.

Elenu Damon k 18 narozeninám obdaruje neobyčejným dárkem, který prý sice připomene Stefana, ale je jako dělaný pro fanoušky Deleny. Těšme se:-) Že by se konečně rozjelo i něco víc..? Haha

Alaric se bude stále vyrovnávat se smrtí Jenny. Do toho bude ale dávat pozor na Elenu a Jeremyho.

No, a nakonec někoho bude určitě zajímat, co Taylor s Caroline... Na všech stránkách jsem bohužel vyčetla jen to, že budou čelit neočekávané výzvě. A o Mattovi tam nebyla ani zmínka. Můžeme očekávat nějakou milostnou zápletku nebo snad vztah?

A co nové postavy?

Vrací se Bex, Stefanova přítelkyně z dávné minulosti, kdy byl ještě na temné straně. Co je asi důvodem jejího příchodu do Mystic Falls? Záchrana své ztracené lásky, společenství s Klausem, nebo snad touží po Damonovi? Ajajaj, nechme se raději překvapit.

Jako další se můžeme těšit na Sebastiana Roché ze seriálu Supernatural, který se nám představí jako šílený lovec upírů, jehož hlavním cílem není nikdo jiný než Klaus.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře