Anna

19. leden 2012 | 13.31 |

Anna


Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Druh
Upír
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Neznámý
Hraje
Malese Jow
Blízcí
Jeremy Gilbert
Výskyt
Upíří deníky

Popis

Anna je již hodně stará upírka. Její matka byla dlouho věrnou přítelkyní Katherin. Přistěhuje se do Mystic Falls, kde často naráží na Jeremyho (bratra Eleny). Pomáhá mu v knihovně a stanou se z nich dobří přátelé. 

+SPOILER+ 

Nejprve ho jenom využívá, aby ji pomohl osvobodit staré upíry z hrobky (mezi kterými je i právě její matka Pearl), ale postupně se do něj zamiluje. 
Jeremy si všimne, že je na ní něco zvláštního a objeví její upíří stránku. I přes strach se z nich stává pár. Oba dva se milují, radostné chvíle ale překazí den, kdy se v Mystic Falls snaží vyvraždit upíry. Anna je spolu s dalšími zatažena do budovy a upálena. 
Zdálo by se, že tím její osud končí, ale není tomu tak. Když Jeremyho Bonnie "probudí z mrtvých", začne vídat duchy - Vicky a Annu. 

Vicky se chce vrátit zpět mezi živé - což se jí na chvíli povede, tím se zhmotní všichni duchové nadpřirozených bytostí. Jeremy stále Annu miluje, ale ona ho nyní v podstatě využila, aby nebyla sama. 
Na konec se setká se svou matkou (která také zemřela, ale na "druhém břehu", jen člověk neví nic o ostatních a nedokáže ostatní najít). A tak zpět na "druhou stranu" již neodchází sama.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře