Elijah

19. leden 2012 | 13.40 |

Elijah

Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Původní upír
Titul
Žádný není znám
Karma
Neutrální
Autor
Neznámý
Hraje
Daniel Gillies
Blízcí
Klaus/NickRebecca
Výskyt
Upíří deníky

Popis


Elijah je původní upír. Bratr Rebeccy a Klause. Je velmi silný, inteligentní a poctivý. Lze ho zabít pouze speciálním kůlem, který je namočený v prachu starého dubu. Navíc zůstane mrtvý jen do chvíle, kdy bude mít tento kolík zabodnutý v srdci. 

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Usiluje o smrt Klausovi(ten totiž vyvraždil jejich rodinu a těla schoval do oceánů). Pomáhají mu při tom dva čarodějové(otec se synem). Chce Elenu, protože ví, že ji bude Klaus potřebovat pro svou proměnu. Ta by při obřadu sice umřela, ale Klaus ji na oplátku slíbil, že se nikomu z jejích blízkých nic nestane. 

S tím nesouhlasí Stefan, a tak po delší době Elijaha "zabijí". Během doby, kdy je "mrtvý" se ho pokoušejí upálit, ale s jeho tělem to nic nedělá. Mladší z čarodějů, se mu pokusí vyndat kolík ze srdce, ale Damon ho upálí a staršího později také zabije. 

Později jsou nuceni kvůli hrozbě od Klause Elijaha oživit. Při Klausově přeměně, se ho pokusí zabít. Elijah má vše dokončit, ale Klaus mu řekne, že jejich rodinu neschoval do oceánů, že ví, kde jsou a ukáže mu ji. Elijah podlehne, ale krátce na to ho Klaus "zabije".

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře