Isobel Flemming-Saltzman

19. leden 2012 | 13.45 |

Isobel Flemming-Saltzman

Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Druh
Upír
Titul
Žádný není znám
Karma
Neutrální
Autor
Neznámý
Hraje
Mia Kirshner
Blízcí
Alaric SaltzmanElena GilbertJohnathan Gilbert
Výskyt
Upíří deníky

Popis


Isobel je osoba, která má hodně společného s mnoha ostatními postavami. Nejprve je obyčejná žena zabývající se existencí nadpřirozených bytostí (hlavně upírů), později se z ní stává upírka. 

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Isobel je biologickou matkou Eleny (otcem je John Gilbert - bratr nevlastního táty Eleny). Byla mladá a dítě ještě vychovávat nechtěla, proto přišla za bratrem Johna a poté co Elenu porodila, zařídilo se vše tak, aby to vypadalo, že Elena je dcerou Johnova bratra a jeho ženy. 

Isobel opustila Johna a začala nový život. Zabývala se výzkumem upírů. Provdala se za Alarica, který ji velmi miloval. Isobel ale byla upíry až posedlá... Jednoho dne Isobel prostě zmizela, byla prohlášena za mrtvou, ale nikdy se nenašlo její tělo. Alaric nechtěl uvěřit tomu, že zemřela a proto se zabýval jejími výzkumy a přijel do Mystic Falls. Když zjistil, že je Isobel naživu a nikdy se neozvala, pátrání vzdal. 

Ve zkutečnosti byla Isobel pouze přeměněna na upíra a to nikým jiným, než Damonem. Jako Upírka byla Isobel nesmírně sobecká a zlá - nemilosrdně zabíjela lidi. 

Když se Isobel setkala s Elenou, tvářila se, že ji na ní vůbec nezáleží, ale pravda byla taková, že Elenu jako svou dceru velmi milovala. 

Na konci Isobel vzala Elenu na hřbitov, kde leželi její rodiče a prarodiče. Ukázalo se, že Isobel byla většinu času ovládána Klausem. Isobel se Eleně omluvila, za to že byla špatná matka, poté si sundala prsten a před Elenou se nachala spálit sluncem...

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře