Johnathan Gilbert

19. leden 2012 | 13.51 |

Johnathan Gilbert

Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Člověk
Titul
Žádný není znám
Karma
Neutrální
Autor
Neznámý
Hraje
David Anders
Blízcí
Elena GilbertIsobel Flemming-SaltzmanJeremy Gilbert
Výskyt
Upíří deníky

Popis


Johnathan je bratr otce Eleny a Jeremyho. V rodině není příliš oblíbený a je také bývalým přítelem Jenny. 

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

John je biologický otec Eleny. Jelikož byl ještě mladý a neměl se o rodinu jak postarat, našel pomoc u svého bratra (doktor), který vše zařídil tak, aby to vypadalo, že Elena je jeho dcera. John později Elenu téměř nevídal, a když ano, tak jako její strýc. 

Elena neměla Johna v oblibě. Když zjistila, že je to její otec, moc mu to nepomohlo. Johna neměla ráda a nechtěla na tom nic měnit. John se ji svým způsobem snažil chránit a měl ji rád. 

Jednou John málem zemře - nosí totiž prsten, který ho chrání před nadpřirozenými silami (pokud by ho zabila nějaká nadpřirozená bytost, znovu by ožil). Do domu se dostane Katherin, kterou John ale nerozezná od Eleny. Katherin nejprve uřízne Johnovi prsty a poté ho bodne do břicha. John přežije - prsty mu přišijí, ale nosí poté speciální rukavici. Elena Johnovi řekne, aby (až se uzdraví) odjel z Mystic Falls. 

Po nějaké době se John vrátí. Zjistí, že Eleně hrozí smrt. Přijde na to, že je ještě jeden způsob, jak jí zachránit, než aby se stala upírkou. Poté co Elena "umře" John pod nějakým kouzlem zemře a tím obětuje svůj život pro Elenu. Elena mu poté odpouští a začne ho mít ráda...

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře