ZAKOUSNI SE DO THE VAMPIRE DIARIES

22. leden 2012 | 17.59 |

ZAKOUSNI SE DO THE VAMPIRE DIARIES

STARS: Zakousni se do The Vampire Diaries - foto

Nakazila ses upíří mánií a hltáš vše, co je na tohle téma k mání? Pak ti zachutná i nový seriál the Vampire Diaries nebo jeho knižní 5dílná podoba zvaná Upíří deníky. Podle Girl! je k nakousnutí obojí – doslova!

Hororový fantasy seriál o upírech vznikl podle stejnojmenné série knih Upíří deníky, jejichž autorkou je americká spisovatelka L. J. Smith.Hlavní postavou knih i seriálu se stala sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev), která bydlí se svým bráchou Jeremym(Steven R. McQueen) u jejich tety Jenny (Sara Canning), protože už nemají rodiče – přišli o ně při tragické autonehodě... Třídní krásce El pomáhají s překonáním smutku po tátovi a mámě její dvě nejlepší kámošky Bonnie (Katerina Graham) a Caroline (Candice Accola) a taky Matt (Zach Roerig), se kterým Elen dřív nějakou dobu chodila. 

Jeremy se vypořádává se smrtí svých rodičů o dost horším způsobem... Zahrává si s drogami, a aby toho nebylo málo, trápí se nešťastnou láskou k Mattově ségře Vicki (Kayla Ewell). Na začátku školního roku se ve třídě objeví i nový spolužák... Záhadný Stefan Salvatore (Paul Wesley) ale skrývá před ostatními tajemnou minulost – koho by napadlo, že mají tu čest s upírem? Stefan se na škole samozřejmě neobjeví jen tak... Už před začátkem školního roku se totiž zakoukal do krásné Eleny, která vypadá naprosto identicky jako upírka Katherine (Nina Dobrev) – Stefanova stará láska! Mezi Stefanem a Elen to brzy pořádně zajiskří a začnou spolu chodit. Jakmile se ale o nové lásce Stefana dozví i jeho starší brácha, upír Damon (Ian Somerhalder), začíná souboj o Eleninu lásku, podobný válce, kterou spolu kdysi vedli o upírku Katherine...

Na čem ujíždí Elena, Stefan a Damon v reálu? To se dozvíš v BG Dívka 22!
Mrkni na trailer The Vampire Diaries

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře