PROČ TOLIK TAJILI SVOU LÁSKU?

22. leden 2012 | 18.08 |

STARS: Proč tolik tajili svou lásku? - foto

Zdroj: Isifa

A je to tady! Další jasný hvězdný páreček! Sice už jsme to nějaký ten pátek tušili, ale museli jsme si ještě počkat, než budeme mít jasné důkazy o jejich lásce! Z nich dvou bychom totiž přiznání nedostali ani zaboha.:-)

Jak se na sebe smějí! Zas a znovu se tajně dotýkají! Mezi Ninou Dobrev (22) a Ianem Somerhalderem (32) to šíleně jiskří. Využívají každý nepozorovaný okamžik, aby se mohli pomazlit a aby si byli blízko. A je to při natáčení The Vampire Diaries v Atlantě, při potápění ve Velkém bariérovém útesu v Austrálii nebo na letišti v Los Angeles.

Jsou prostě nerozluční! Upíří kluk básní o své kolegyni: "Mám rád její super povahu. Je tak nekomplikovaná!" A i Nina je ze svého o deset let staršího kolegy nadšená: "Ian je tak zkušený a ví přesně, co chce. Nikdy se s ním nenudím."

Girl! navíc neuniklo, že pár začal nedávno nosit stejný prstýnek na levém ukazováčku. S modrým kamínkem, který je považován za věčnou věrnost. To je ale romantické! Je to jasné: ti dva jsou do sebe maximálně zaláskovaní! Ale proč svou lásku tak dlouho tajili?

Jednoduše proto, že si své štěstí chtějí nejdřív užívat sami a zcela privátně. Těch důvodů je ovšem víc! Přečti si je v Bravo Girl! 8! 

Mrkni na společné fotky Niny a Iana

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře