7. Pravda

23. leden 2012 | 19.46 |

 Ve škole bylo rušno , ale nic vážného to nebylo . ,, ten fešák je Angel ? To je super ." řekla ohromeně Linda , která seděla na židli vedle Cleo , v knihovně . ,, ano , to je , ale je zvláštní , že jsme mu dali jméno podle mého snu , a je ještě neuvěřitelné že se mi o něm zdálo ." řekla nechápavě Cleo . Juddy která stala u Clei , si prohlížela jednu knihu . ,, tady něco mám o Angelovi , prý před čtyřmi stoletími , ho mučila upírka jménem Kleonela , která ho prý , proměnila v upíra , ale on utekl . Když ho našla tak ho za trest mučila půl století . Když Angel stracel naději , tak čekal až to Kleonela skončí , a v tu chvíli , do něj vešla jeho duše ." řekla klidně Juddy , a podívala se na Cleo , která se dívala na své ruce , které měla na stole . ,, tak ty říkáš , že mi nelhal , a že má duši ?" zeptala se zamyšleně Cleo Juddy , a podívala se na Juddy . ,, ano , to ti říkám , a že tě chce chránit protože tě miluje ." řekla vesele Juddy , a usmála se na Cleo . ,, upír nemůže milovat člověka ." řekl Dan rozzlobeně , který stál u pultu . Cleo si povzdechla , a pak se podívala na Dana . ,, Angel má duši , a ta může nikoho milovat ." řekla Cleo podrážděně , a pak se podívala na Juddy . Juddy přikívla , a podívala se na Dana . ,, Dane , Cleo má pravdu , Angel může milovat Cleo ." řekla mile Juddy , a podívala se zase do knihy . ,, ty s ní souhlasíš protože jí máš radši , než mě , a protože nikoho nemá ." řekl rozzlobeně Dan . ,, a ty snad nikoho máš ?" zeptala se Cleo Dana pochybovačně . ,, jasně , mám ." řekl Dan , a podíval se na Lindu , Linda se na Cleo usmála . Cleo se na Lindu nevěřícně podívala . ,, Lindo , ty chodíš s Danem ?" zeptala se překvapeně Cleo Lindy . Linda smutně přikívla . ,, to je vážně bezva , první Max a Jennifer , a teď i Dan a Linda ." řekla naštvaně Cleo , a měla chuť , ten stůl zničit . Juddy se udiveně na ty páry podívala . ,, jsem vážně mimo ." řekla si Juddy pro sebe . Když měla Cleo třetí hodinu kreslení , tak jim řekla páni učitelka Mazuchová , aby nikoho nakreslili . ,, koho kreslíš ? Cleo ."Zeptala se páni učitelka , a podívala se na Clei obraz . ,, jmenuje se Angel , to je můj kamarád ." řekla Cleo . ,, moc pěkné Cleo ." řekla potěšeně paní Mazuchová , a šla k jiným kresbám . Na konci hodiny . ,, nejhezčí obrázek dnešní hodiny , na téma lidi mezi námi , má Cleo Havelová ." řekla paní učitelka , a ukázala všem Clei kresbu . Po hodině měla Cleo s Maxem a Lindou chemii . ,, Cleo tak nebuď smutná ." řekla Linda ustaraně Cleo . ,, já nejsem smutná ." řekla smutně Cleo , a podívala se na obrázek Angela . ,, jenom nevím jestli se mu to bude líbit ." řekla Cleo , a povzdechla si . ,, ten obrázek vypadá úžasně , určitě se mu to bude líbit ." řekla mile Linda . ,, to doufám ." řekla Cleo . Po škole Cleo zůstala v knihovně . Juddy si jí všimla , jak tam Cleo sedí u stolu . ,, co tu ještě děláš ?" zeptala se Juddy Cleo ustaraně , a sedla si vedle Cleo .

Cleo se na Juddy smutně podívala . ,, ani nevím ." přiznala smutně Cleo . Juddy si povzdechla . ,, ti se trápíš , kvůli tomu že nikoho nemáš ?" zeptala se ustaraně Juddy Cleo . Cleo smutně přikívla , a podívala se na svoje ruce které měla položené na nohách . ,, netráp se s tím ." řekla mile Juddy . ,, já taky nikoho nemám , . . ." řekla Juddy vesele . ,, ale ty můžeš mít Angela , to co ti říkal , to znamená že tě miluje , a že tě chce chránit ." řekla vážně Juddy . ,, miluješ ho ?" zeptala se Juddy Cleo . ,, ano , miluju ." řekla Cleo trochu vesele , a začervenala se . Juddy se usmála . ,, tak vidíš , jenom chvíli počkáš , jak to půjde , a můžete spolu být ." řekla vesele Juddy . ,, tobě nevadí že bych byla s upírem ?" zeptala se udiveně Cleo Juddy , a podívala se na ní . ,, když se tě nebude snažit zabít , nebo ti nějak ublížit . Tak mi to nevadí , pro mě je důležité , abys byla šťastná ." řekla klidně Juddy , a najala Cleo . ,, běž domů , už je pozdě ." řekla Juddy , a pustila Cleo . Cleo se zvedla , a šla ke dveřím . ,, dobrou noc . " slyšela za sebou od Juddy Cleo . Doma se  Cleo s mámou najedli . ,, jak ses dneska měla ?" zeptala se zvědavě matka Cleo . ,, docela dobře ." řekla Cleo , a dala do skříně umíte nádobý . ,, jak se má Juddy ?" zeptala se matka Cleo . ,, dobře , dělá v školní knihovně ." řekla Cleo klidně a sedla si ke stolu . ,, našla jsi si nějakého pěkného kluka ." zeptala se zvědavě matka Cleo . ,, ne , nenašla ." řekla vesele Cleo . ,, měla by sis nějakého sehnat ." řekla ustaraně matka . ,, matko , mám ještě čas ." řekla Cleo vesele , a stoupla si , a pak šla do svého pokoje . Tam našla Cleo na okně dopis .                      

Proč jsi nebyla u starého vlka ? 
Moc jsem se na tebe těšil . 
Angel
Cleo si dala dopis do stolu , kam si dala ti starší dopisy , a šla se převlíknout , a spát . V noci se Cleo zdálo , že byla s Angelem na hřbitově , a tam se procházeli , pak se najednou ukázalo slunce , a Angel začal najednou hořet . Cleo od Angela odskočila . ,, miluju tě ." řekl Angel , a shořel na popel . 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře