Chladný Edward vs. sexy Damon?

16. únor 2012 | 19.27 |

Ať už chceš nebo ne, musíš uznat, že upíři jsou dnes v kurzu a s příchodem první části posledního dílu ze série Twilight mánie vzrůstá. Od roku 2008, kdy byl natočen první z filmů, vznikají díla s touto tématikou jako na běžícím pásu. Seznámím tě proto s těmi nejznámějšími adaptacemi, kde se nachází dva nejžádanější upíři dnešní doby. Je libo zamilovaný Edward nebo raději nemilosrdný Damon?

 Twilight

Tetralogie S. Meyerové, jistě nikoho neminula, ať už v knižní či filmové podobě, není proto třeba moc vysvětlovat, oč se jedná. Upír, který navštěvuje střední školu, se zamiluje do obyčejné dívky, což způsobí mnoho problémů a nebezpečí. Edward má neuvěřitelnou sílu a rychlost, nepije lidskou krev, dokáže slyšet myšlenky druhých a pro svou lásku by udělal naprosto cokoliv.
Dvě fiktivní postavy, kvůli kterým se jejich fanynky v diskuzích hádají dlouhé hodijny

Dvě fiktivní postavy, kvůli kterým se jejich fanynky v diskuzích hádají dlouhé hodiny!

The Vampire Diaries
Televizní seriál, natočený podle stejnojmenné předlohy L. J. Smith u nás není známý tolik jako Stmívaní, vzhledem k tomu, že ho nevysílají na žádné z našich stanic, zatím pouze na Markíze, ovšem i přes to má spoustu českých fanoušků. V USA patří k těm nejoblíbenějším a vyhrává jedno ocenění za druhým. Stefan se vrátí do svého rodného města aby mohl začít žít normální život. Chodí na střední školu, kde potká dívku, která je velmi podobná jeho dávné lásce. Jakmile se o tom dozví jeho bratr, okamžitě do města přijíždí, aby mohl svému hodnějšímu bratrovi znepříjemňovat život. Ten nepije lidskou krev a proto je mnohem slabší než zákeřný Damon, který je nejen velmi silný a rychlý, ale také dokáže ovlivňovat lidskou mysl. Postihne je ovšem vetší zlo a oni se proti němu budou muset chtě nechtě spojit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře