Co ta holka chce

25. leden 2012 | 19.04 |
› 

Poster k filmu Co ta holka chce
Poster k filmu Co ta holka chce
Daphne je sedmnáctiletá Američanka, která žije se svojí matkou. Svého otce nikdy nepotkala. Protože její matka se svojí skupinou často hraje na svatbách, je Daphniným snem zatancovat si se svým tátou. Jednoho dne se vydá za svým otcem do Londýna. V Londýně zjistí, že jejím otcem je Lord henry Dashwood. V Londýně se také Daphne seznámí s mladým hudebníkem Ianem, který ji v jejím rozhodtí setkat se s otcem podporuje.

Aby se Daphne dostala do domu Lorda Dashwooda, musí přelézt plot. Když se se svým otcem setká, zjistí, že on o její existenci vůbec nevěděl a že si chystá vzít dceru svého poradce Alistaira Payna Glynnis. Protože se jeví jako velmi nevhodné, aby byla Daphne ubytovánqa v hotelu, ujme se jí její babička Jocelyn Dashwoodová, takže Daphne zůstane v domě Lorda Dashwooda, se kterým se postupně sblíží. To se ale nelíbí Glynnis Paynové a její dceři Clarisse, takže se snaží Daphne vypudit. To se jim nakonec povede na plese, kde chce Lord dashwood oficiálně představit svojí dceru veřejnosti. Jocelyn Dashwoodová na ples pozve i matku Daphne. Když má dojít na tanec Lorda Dashwooda s jeho dcerou, Glynnis zamkne Daphne do komory a s Lordem Dashwoodem pak tancuje Clarissa. To Daphne naštve a společně se svojí matkou se vrátí do Spojených států.

Po plese má lord Dashwood rozhovor se svojí matkou, která mu doporučí, aby při rozhodování o svojí politické kariéře věnoval pozornost svému srdci. Lord Dashwood se druhý den rozhodne odejít z politiky. Alistair Payne mu to rozmlouvá s tím, že to nějak zařídí, stejně jako zařídil, odchod Libby Reynoldsové a přizná se, že o tom, źe se narodila Daphne věděl. Lord Dashwood pak Alistaira uhodí a definitivně odejde.

Po návratu do Spojených států hraje Libbyina skupina na další svatbě, kam za nimi lord Dashwood přijede a Daphne se dočká vytouženého tance s otcem, který s sebou přivezl Iana. Daphne a její matka jsou šťastni a nakonec Libby s Henrym oficiálně uzavřou manželství. Všichni žijí šťastně až do smti.

Původní název What a Girl Wants
Žánr dobrodružný / komedie / drama / rodinný
Délka 100 minut
Premiéra 27. března 2003 USA
11. září 2003 Česko

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře