Sara Canning ne jen jako upír

27. leden 2012 | 00.21 |

Sara Canning ne jen jako upír I když jsme už minulý rok oplakali naší milovanou tetu Jennu, která tragicky zemřela na obětním oltáři, aby mohl Klaus zrušit kletbu, kterou na něj uvalila původní čarodějka a stát se tak prvním hybridem, stále její představitelku můžeme vídat na obrazovkách v jiných seriálech. Kde to bude tentokrát?

Herecká kariéra Sary Canning jde však dál, a i když momentálně nehraje v žádném seriálu dlouhodobě, budou si ji moct fanoušci užít ve vedlejší roli v jiném seriálu z repertoáru CW, kde se kromě upírů vyskytují i jiná monstra a při předávání cen People Choice Awards vyfoukl Vampire Diaries prvenství jak v kategorii Nejoblíbenější drama seriál tak Nejoblíbenější sci-fi/fantasy seriál. O jakém seriálu je řeč? Fanoušci už z indicií určitě uhádli, že jde o hororový seriál Supernatural (Lovci Duchů).

A koho si zahraje? Nepřipadne ji menší úloha, než se stát velmi netradiční matkou ještě neobyčejnějšího dítěte jednoho ze dvou hlavních představitelů, Deana, kterého hraje Jensen Ackles.

Kdo chce vědět, jak se nám Sara od doby kdy jsme ji viděli naposled, změnila nebo nevěří, uvěří, když se podívá na trailer na příští, v pořadí 13. epizodu 7. série, s názvem The Slice Girls.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře