Výsledky People´s Choice Awards 2011

27. leden 2012 | 00.25 |

Výsledky People´s Choice Awards 2011EDIT 13.1.: Tak jsem zapomněla ještě na jednu kategorii. Přidána:)I letošní rok se konala Peoples Choice Awards, kde si diváci volí své nejoblíbenější seriály a herce. Jak letos dopadly Vampire Diaries?

The Vampire Diaries byly nominovány na Nejlepší televizní drama (Favorite network drama) spolu se seriály The Good Wife, House, Greys Anatomy a Supernatural, který porazil loňského vítěze House, to se ani před rokem nedostal do nominací. Tímto však připravil o možnost prvního místa i The Vampire Diaries.

Další nominaci si The Vampire Diaries vysloužily v kategorii Nejlepší sci-fi/fantasy seriál (Favorite sci-fi/fantasy show), a však i tuto soutěž vyhrál seriál Supernatural a porazil loňského výherce Fringe nebo True Blood či The Walking Dead.

A však se nakonec i Deníky dostaly k jedné sošce, a to díky Nině Dobrev, která byla nominována v kategorii Nejoblíbenější herečky (Favorite drama actress) a porazila tak Emily Deschanel (Bones), Evu Longorii (Desperate Housewives), Blake Lively (Gossip Girl) či Ellen Pompeo (Grey's Anatomy).

EDIT 13.1.2012

Nakonec si The Vampire Diaries na svůj účet připsaly v pořadí už svou čtvrtou nominaci v kategorii Nejoblíbenějšího televizního herce (Favorite drama actor), kde ale Ian Somerhalder čelil silné konkurenci, a tak se nakonec vítězem stal Nathan Fillion z Castlea a porazil tak ostatní herce včetně Hugha Laurieho z House, Davida Boreanaze z Bones (Sběratelé kostí) a Patricka Dempseyho z Grey's Anatomy (Chirurgové).

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře