Steven R. McQueen

27. leden 2012 | 02.01 |
› 

Steven R. McQueenPostava:Jeremy Gilbert
Datum narozeni: 13.6.1988

Narozen
Los Angeles, Kalifornie

Rodina
Jeho rodiče jsou Stacey Toten and herec/producent Chad McQueen. Je vnukem herce Stevea McQueena a filipínské herečky Neile Adams.
Z otcova druhého manželství má mladšího bratra Chase McQueen (narozen 1995) a sestru Madison McQueen (narozenou 1997), z matčina druhého manželství s bývalým hráčem NHL Lucem Robitaillem má mladšího bratra Jesse Robitaille.

O Stevenovi
Steven si už během svého krátkého působení ve světě showbusinessu utvořil zajímavé resumé. Ve vedlejších rolích se objevil jako zázračné dítě s hudebním nadáním Kyle Hunter v rodinném drama seriálu Everwood a v roce 2008 dostal od Disney Channelu hlavní roli Dereak Beaugarda ve filmu Minutemen. Menší epizodní role ztvárňoval například v seriálech Kriminálka Miami (CSI: Miami), Beze stopy (Without a Trace), Vražedná čísla (Numbers) a Threshold.
Na stříbrném plátně se objevil v roce 2006 v nezávislém filmu Club Soda, za který vyhrál cenu pro nejlepšího herce v Beverly Hills Film Festival Audience Award. V blízké době se v kinech objeví jeho další sci-fi akční film Piranha 3-D, kde získal hlavní roli a bude tak po boku Elizabeth Shue and Jerryho OConnella.
Steven hraje v seriálu The Vampire Diaries bratra hlavní hrdinky Elena, problémového teenagera, který se ocitá na nebezpečné a sebezničující cestě od smrti jejich rodičů.

Zajímavosti
- Jeho celé rodné jméno zní Terrence Steven McQueen II.
- Je dobrým přítelem s Cody Kennedym.
- Mezi jeho dovednosti a koníčky patří bojová umění, lední hokej, kickbox a ježdění na koni.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře