Candice Accola

27. leden 2012 | 01.57 |
› 

Candice AccolaPostava:Caroline Forbes
Datum narozeni: 13.5.1987

Narozena
Houston, Texas, USA

Rodina
Její otec Kevin je kardio-vaskulární a hrudní chirurg. Její matka, předtím než se stala ženou v domácnosti na plný úvazek, byla inženýrka životního prostředí. Má mladšího bratra.

O Candice
K jejím posledním filmovým počinům patří nečekaný hit Juno o těhotné středoškolačce s Ellen Page a Michaelem Ceraem. Nebo nezávislý hororový film Deadgirl, který se shledal jak s kladnou kritikou, tak pozorností na Toronto Film Festival v roce 2008.
Jako seriálový fanoušci jste ji mohli spatřit například v epizodě seriálů Lovci duchů (Supernatural), Greek či Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother).
Candice je však také známá svým hudebním talentem, jak dokázala svým vokálním doprovodem v Hannah Montana: the Movie a stejně tak během turné Cyrus/Hannah Montana Best of Both Worlds v roce 2008. Svůj hudební úspěch slavila však už mnohem dříve, když ve svých 16ti letech podepsala nahrávací smlouvu. Její hudba se dostala i do mezinárodního povědomí a tak pokračuje jak v nahrávání, tak v psaní vlastních písní.
Candice v The Vampire Diaries hraje Caroline, jednu z kamarádek Eleny, která ačkoli se sama ocitá ve středu dění netuší nic do doby, než se stane součástí Katherinina plánu.

Zajímavosti
- Na jaře 2010 se osobně zapojila do charity a nadace Turn the Corner, která se zabývá lymskou nemocí, po té co se znovu shledala se svou kamarádkou z dětství, která je touto chorobou postižená. Candice tak strávila spoustu svého volného času a učila ostatní o symptomech, léčbě a problémech spojených s nemocí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře