Matthew Davis

27. leden 2012 | 02.29 |
› 

Matthew DavisPostava:Alaric Saltzman
Datum narozeni: 8.5.1978

Narozen
Salt Lake City, Utah, USA

O Mattovi
Matt je nejvíce znám z velkého filmového hit o blanďaté právničce Pravé blondýnce (Legally Blonde), kde hrál Warnera Huntingtona III, přítele poněkud hloupé Elle Woodsové (Reese Witherspoon).Dále se objevil v trháku Michaela Baye Pearl Harbor, Blue Crush režírovaný Johnem Stockwellem a Seeing Other People od Wallace Wolodarskyho.
Dále si zahrál v komedii Finding Bliss s Leelee Sobieski, ve válečném drama z 2. světové války Below, s Brucem Greenwoodem a Zachem Galifianakisem a ve vietnamském drama Tigerland s Colin Farrell.
Ze seriálových rolí se pravidelně objevoval v seriálu What About Brian? a ve vedlejší roli, dobře oceňována kritiky, v seriálu Damages.
V seriálu The Vampire Diaries hraje Matt středoškolského učitele Alaricka, který toho ví mnohem více než ostatní tuší, ale sám neví, jak hluboko je propojen s upířími bratry Salvatorovými.

Zajímavosti
- Předtím než se ujal v herecké branži pracoval jako poslíček pizzi. Jednou doručoval pizzu Andy Garciovi a tak nyní umírá touhou ho znovu potkat a říct mu, že už se jednou viděli.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře