Stargate Universe: Zastaví se i Carterová

30. leden 2012 | 18.21 |
› 

Co dalšího se potvrdilo a jak je na tom třetí film s SG-1?

Stargate vesmír není po odchodu seriálového Atlantisu zdaleka mrtvý a v posledních dnech to jen vřelo novými informacemi.

Ty první souvisí i s chystaným třetím filmem o SG-1, který měl nedávno dostat oficiální zelenou. Píší ho Brad Wright Carl Binder, doufá se v podzimní produkci (tzn. letní premiéra) a měl by se točit především kolem O'Neilla. Máme čekat dobrodružství v duchu klasických epizod a velká účast pana generála by mohla výrazně napomoct pozitivnímu výsledku. Film o Atlantisu je prý stále ve vývoji.

Ostatní informace už patří seriálu Stargate Universe, ve kterém nás též čeká pořádná dávka starého pardála Jacka. Richard Dean Anderson na svých stránkách potvdil, že se několikrát objeví v prvních šesti dílech seriálu, přičemž rozhodně nevynechá oba díly pilotu. Není jasné jakou formou, ale já sázím na nějaký počáteční kontakt s expedicí (možná ještě před přesunem na loď) a následné flashbacky.

McDonald Monáe Rota


Potvrdilo se také, že společně s Jackem do seriálu zaskočí i slušná řádka starých (a nových) známých. K již dříve avizovanému duu Daniel a Walter se přidá Carterová a můžeme se těšit i na tři zbrusu nové postavy. Nejdůležitější z nich je zřejmě americký senátor Alan Armstrong, který je otcem Chloe a řídí IOA. Zahraje si ho Christopher McDonald.

Zpěvačka Janelle Monáe ztvární v SGU sama sebe a v seriálu dokonce zazpívá dvě písničky ze svého posledního alba (?). Fanoušci 24ky se potom můžou těšit na Carla Rotu, který se bude šťourat v záležitostech expedice na Atlantisu jako šéf rozpočtové komise IOA Carl Strom. Universe očividně nehodlá na své starší bratříčky zapomenout.

A jako třešničku na dortu mám pro vás nové televizní promo stanice Syfy (dříve Sci-fi), ve kterém najdete hned několik nových záběrů z SGU. Kdo bude koukat pozorně, postřehne třeba McDonaldova senátora Armstronga nebo Phillipsova plukovníka Telforda.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře