Stargate Atlantis-nový šéf a další změny na obzoru

30. leden 2012 | 18.43 |
› 

Natáčení páté řady se blíží. Jaké novinky nás čekají?

 Natáčení páté řady seriálu Stargate Atlantis začne už koncem února a s blížícím se termínem se objevila i jedna novinka. ,,Novým" šéfem expedice se totiž stane Robert Picardo coby Richard Woolsey (jinak dobře známý fanouškům Star Trek: Voyager), který už se v seriálu objevil dřív. Teď bude mít ovšem mnohem víc prostoru a jako hlava týmu se stane součástí pevného hereckého jádra seriálu.

Společně s jeho příchodem nás čekají ve 20 nových epizodách i další změny. Tvůrci slibují, že slovem, kolem kterého se bude všechno točit, bude ,,změna". Objeví se noví přátelé zatímco někteří staří nás opustí, dočkat bychom se měli i nové mimozemské rasy. Členy týmu nadále budou Pplk.Sheppard (Joe Flanigan), Dr. Rodney McKay (David Hewlett), Teyla Emmagan (Rachel Luttrell), Ronon Dex (Jason Momoa) a také Dr. Jennifer Kellerová (Jewel Staite). Samozřejmě, Woolseyho způsob vedení týmu nebude všem úplně po chuti. Přesněji řečeno nikomu.
V pěti epizodách by se měl vrátit Paul McGillion jako Dr. Carson Beckett, v několika epizodách se objeví i Amanda Tapping (Colonel Samantha Carter), dosavadní šéfová týmu, a ze Stargate SG-1 si zahostuje Michael Shanks (Dr. Daniel Jackson).

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře