Jaro 2012 na Nově

30. leden 2012 | 23.11 |

Dnes v 11 hodin začala tisková konference k jarnímu schématu televize Nova. Před chvílí skončila... takže na co se můžeme těšit?


Nejočekávanější letošní jarní novinkou bude společný projekt televize Nova a slovenské televize Markíza – pěvecká soutěž Hlas Česko Slovenska. Roli koučů se ujmou Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a Patrik ‚Rytmus‘ Vrbovský.


Seriálovou novinkou z vlastní tvorby Novy bude První krok. Bude se jednat o seriál z prostředí taneční akademie. V hlavní roli se představí Filip Cíl, Klára Issová, Pavel Kříž a Veronika Žilková, na režisérskou stoličku usedl Jiří Vejdělek. No a všichni jsme určitě nadšení, že pokračovat budou i nekonečné seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. :-) Čeká nás i nová – pátá – řada reality-showVýměna manželek či premiéra třetí série Kriminálky Anděl, která startuje 6. února. Nova se vytasí i s novým sitcomem Helena, kterou ztvární herečka Sandra Pogodová. Na výrobě tohoto sitcomu se podíleli tvůrci úspěšného Comebacku.

Ze zahraničních seriálů, na které jste jistě všichni zvědaví, nás čeká mix akce a vášně. Konečně bude odvysílána šestá řada seriálu 24 hodin, kde prožijeme další den v kůži Jacka Bauera. Pokračovat bude i třetí řada úspěšného Mentalisty a po několika letech tu bude i nová série Útěku z vězení. Fanoušci kriminálních seriálů se mohou těšit i na loňskou jedenáctou sérii Kriminálky Las Vegas. Dále budou odvysíláni i Tudorovci. No a konečně se také dočkají i fanoušci Upířích deníků – měly by být odvysílány první dvě série tohoto v Americe oblíbeného seriálu pro teenagery...


Na Nově Cinema si pro nás připravili reality-show Amazing Race: O milión kolem světa. Soutěžit o jeden milión dolarů na cestě kolem světa bude 22 lidí v 11 týmech. Napětí, risk, smích i slzy, to je Amazing Race. Reprízovat se bude i nesmrtelný Semir aneb Kobra 11.


Hudební kanál MTV nabídne novou řadu Pařby v Jersey Shore, legendární kreslený seriál Beavis a Butt-head či novinku Údolí smrti.Zdroj: http://www.serialzone.cz/clanek/716-jaro-2012-na-nove/#ixzz1kyvvLPwc

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře