Posvátné (nepřirozený # 2)

14. duben 2012 | 10.36 |

Hallowed (Unearthly, #2)

V měsících, částečně anděl Clara Gardner trénoval se, aby tváří v tvář zuří lesní požár od své vize a záchranných svůdné a tajemné křesťanské Prescott od požáru. Nic je ale nemohlo připravit ji na osudové rozhodnutí, že bude nucena, aby se ten den, nebo překvapivé odhalení, že její účel, úkol měla dát na zemi dosáhnout, není tak jednoduché, jak si myslela.
Nyní se zmítá mezi své city stále složitější pro křesťana a její láska k příteli, Tucker, Clara se snaží pochopit, co měl udělat v den požáru. A jak ona je vypracován dále do světa část andělů a narůstající konflikt mezi bílými a černými křídly Wings, Clara dozví děsivé nové skutečnosti, že ona musí čelit: Někdo se k ní zemře během několika měsíců. S její budoucnost nejistá, jediné, co Clara neví, je, že oheň byl jen začátek.
Popsaný Richelle Mead jako "naprosto fascinující," nepřirozený obdržel vynikající hodnocení, získala ocenění od nových autorů York Times bestseller, a byl jmenován Indie Další vybrat. V této srdcervoucí pokračování, Cynthia Hand odborně zachycuje všechny náročné radost z první lásky a utrpení ztráty. Tento krásně tkané příběh osloví fanoušky Lauren Kate, Becca Fitzpatrick a Aprilynne Pike.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře