Přístroje proti upírům,nepřátelé upírů, V TVD .

31. leden 2012 | 19.41 |

PŘÍSTROJE PROTI UPÍRŮM A JEJICH NEPŘÁTELÉ V THE VAMPIRE DIARIES

Vlkodlaci  

Wolfch1


Vlkodlaci jsou hlavní hrozbou pro každého upíra v TVD , jedno vlkodlačí kousnutí zabije upíra,ale nezemře hned , chvíli to trvá ,- trpí hroznou bolestí,ztrácí paměť a zvyšuje se jim potřeba krve. 

Bitech2

           • Rose zemřela na vlkodlačí kousnutí v 2x12

Dřevěný kolík  

Dřevěný kolík vražený do srdce zabije upíra . Různé dřevěné věci jako. šípy,kulky,...ale kolík nebo cokoliv, co se kolíku podobá je jistota.

Stakech3

   •Annabel zemřela v 1x22 , když ji John probodl dřevěným kolíkem. Také Vicki,Rose,Logan Fell,Lexi...

Sporýš / Vervain

Sporýš je rostlina , která oslabuje upíry , ale pořádně je nezabije . Jakmile se jim do těla dostane krev , začnou vnímat a vzchopí se .Sporýš také po čase z těla vyprchá. Pro upíry chutná jako kyselina . Lidé si ho mohou přidávat do parfému , do náhrdelníků , nebo do čaje . Protože když má člověk v sobě nebo při sobě sporýš , upír ho nemůžu ovládat . 

Vervainch4

Kompas Johnatana Gilberta 

Tento kompas vytvořil Johnatan Gilbert (předek Eleny) , ale s pomocí (o které nevěděl ) čarodějky Emily Bennet , myslel si , že je to věda . Místo toho aby kompas ukazoval na Sever , ukazuje na upíry . 

Compasch5

Zařízení Johnatana Gilberta 

 Zařízení ,které vytvořil Johnatan Gilbert , ale bez pomoci Emily Bennet ( o které opět nevěděl ) by nefungovalo tak jak teď funguje . 

Jakmile se do něj vloží klíč , zařízení je aktivní. Funguje pouze jednou a asi na dobu 5.minut . Vydává vysoko frekvenční zvuk , který lidé neslyší . Ochrom* a odhalí všechny upíry v okruhu 5.bloků . 

Devicech6

  

PROTI VLKODLAKŮM - OMĚJ ŠALAMOUNEK 

Oměj Šalamounek je pro vlkodlaky toxický , působí na ně stejně jako sporýš na upíry. 

Wolfsbanech7

MOON STONE

Moonstonech10

Moon stone - měsíční kámen - váže kletbu Slunce a Měsíce . Zlomit ji může obětování dvojnice ( dvojnice z rodu - Petrova , dvojnice osoby , kterou byla kletba svázána ) , čarodějky & vlkodlaka . 

Když kletbu zlomí upíři - budou moct chodit na slunci a vlkodlaci se navždy budou moct proměňovat jen při úplňku , což vede k jejich vymření .

Když ji zlomí vlkodlaci , budou se moci přeměňovat kdykoliv , ale nemusí se také přeměňovat vůbec . A upíři nikdy nebudou moct chodit na slunci ( mimo těch kteří mají prsten ;P ) .

Sunmooncourse

Dýka & popel z bílého dubu 

Kombinace dýky a popela z bílého dubu , který je starý jako původní upíři , může zabít původního upíra . Když , ale upír zabije původního upíra , dýka zabije oba dva . Takže musí být Původní upír zabit rukou člověka . Dokud je dýka zapíchlá v upírovi , zůstane mrtvý . 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.6 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře