Něco o knize

17. srpen 2012 | 13.47 |

vlk

Dobrý den, v tomhle článku půjde o nedodělanou knížní sérii Prokletí vlčí kůže .

inspirace: Nějaké inspirace jsou z nějakých filmů a knih : Twilight , Smečka , The Vampire Diaries , Smrtící polibky a další.

Poznámka: Pro nějaké se bude ze začátku zdát , že je kniha nějak stejná , ale dál to bude jiné.

luuuuuuuuu.jpg

Do Springfieldu přijede úžasně pohledný Daniel Savlator , který je ale doopravdy upír a zamiluje se do krásné Tallin Merielové . kvůli které se snaží s ní zblížit , ale díky tomu se začne stávat lepším člověkem . Daniel se stává policistou jeho první případ je smrt jedné dívky na střední škole kam chodí Tallin .

Jak to asi dopadne? 

Pošta: Knihu píše Michaela Zajícová

Zpráva :  Zdravím všechny, kniha mě jednou napadla ve snu , je těžké knihu psát, protože nemám žádnou podporu už jsem vzdala dvě knihy , ale tuhle dodělám . Doma , v normálním životě se nic takového neděje ,všechno co tu je je jenom vymyšlené od pěkného kluka až k velké lásce . Doma . . . ani nevím jak to říct , ale žádnou inspiraci nemám kromně knih, filmů a internetu .

Pro Rodinu:Tohle kdyby tu byla moje máma : ,, Možná jsem nikdy odtažitá a nějak s váma moc nekomunikuju , ale je to proto že si chci splnit sen , chci psát knihy a když jsem s váma ( bez urážky) , tak nezvládnu přěmýšlet o příběhu a žádám tě abys to chápala a omlouvám se ti , omlouvám se ti za všechno , co jsem provedla. Tvoje hloupá dcéra Michala

P.s. Přečti si to, a pak mi o tom něco řekni nebo napiš. 

Otázky pište do komentáře a nekopírujte příběh.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Něco o knize my-svet 05. 02. 2012 - 18:46
RE(2x): Něco o knize moje-kniha 05. 02. 2012 - 18:52