VYCHÁZÍ UŽ 9. DÍL UPÍŘÍCH DENÍKŮ!

1. únor 2012 | 18.09 |

FILMÍKY A KN͎KY: Vychází už 9. díl Upířích deníků! - foto

Fanoušci napínavého příběhu hlavních představitelů Upířích deníků Eleny, Stefana a Damona se můžou těšit na další krvavé dobrodružství!
V pořadí už devátý díl vyjde v nakladatelství Fragment už 1. února těsně před půlnocí!

Znovu se ocitneš v dobře známém městečku Fell's Church, které se stává stále nebezpečnějším... Jaké budou další osudy milostného trojúhelníku hlavních hrdinů – dvou upířích bratrů Stefana a Damona a krásné Eleny? 

Dobře známá skupinka přátel se vrací do Fell's Church a nachází ho v naprostém chaosu. I přesto, že se jim podařilo Stefana zachránit před krutou smrtí, problémy zdaleka nekončí. Meredith odhalila nehezká tajemství ve své minulosti a Damon se kvůli své nemístné zvědavosti proměnil v člověka, což nese velmi zle. 

Mezitím se Fell's Church začíná stále více podobat městu duchů. Posedlost mění děti v kruté cizí tvory a situace se pomalu mění ve válku dospělých proti dětem. Kdo může, ten prchá...

Elena se musí smířit s tím, že při útrapách na cestě za záchranou Stefana se v jejím srdci k Damonovi zrodily mnohem silnější city, než by měly... Ani ona sama už si není jistá, který z bratrů je vlastně "ten pravý"... Jak tohle dopadne?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře