Postavy - Krásní mrtví:

2. únor 2012 | 14.55 |

Jonas Jonson

Modrooký, světlovlasý mladík, který miloval silné motorky, ale nikdy neriskoval. Jak je tedy možné, že romantická vyjížďka na harleyi do coloradských hor skončila Jonasovou smrtí a těžkým zraněním jeho dívky Zoe?

Arizona Taylorová 
Krásná a chytrá, do sebe uzavřená černovláska, která uměla skvěle plavat a ráda se potápěla. Přesto se jí právě potápění stalo osudným... Byla to sebevražda? Ale proč by sebevědomá a úspěšná dívka zvolila dobrovolný odchod ze života?

Summer Madisonová 
Něžná zlatovlasá dívka, vynikající zpěvačka z rodiny skvělého architekta a výtvarnice. Zastřelena neznámým šílencem v obchodním středisku. Byla to opravdu náhoda?

Phoenix Rohr
Mladík s hustými tmavými vlasy, šedomodrýma očima a širokými rameny. Do města se přistěhoval teprve nedávno. Zemřel na následky pobodání v pouliční rvačce. Jeho starší bratr Brandon patří ke gangu rváčů a má za sebou kriminální minulost. 
 

Hlavní hrdinka:

Darina 
Phoenixova bývalá přítelkyně a současně vypravěčka příběhu. Dívka s krátkými, natmavo obarvenými vlasy a kouřovými očními stíny. Netrpělivá, bláznivá, ale i prudká a odvážná − nenechá se ničím odradit. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře