Lautner spěchal po dotočení Stmívání do cukrárny

5. únor 2012 | 00.32 |

foto LOS ANGELES (Korzo) - Herec Taylor Lautner (19) konec filmování upírské ságy Stmívání oslavil velkým pudinkem. Konečně si totiž mohl dát něco pořádně kalorického.

Lautnerova role vlkodlaka Jacoba Blacka vyžadovala, aby byl ve špičkové kondici. Až po konci natáčení si mohl trochu povolit opasek, začít víc jíst a méně trénovat. 
"Po poslední scéně bez trička byla ohromná oslava. Vyšel jsem si a poprvé po dlouhé době jsem si dal dezert. A pár dní jsem se do tělocvičny ani nepodíval. Odjakživa jím zdravě, takže se nijak nepřejídám, ale teď, když občas dostanu chuť třeba na zmrzlinu, si ji konečně mohu dát," vysvětluje herec. 
Taylor podle serveru FemaleFirst přiznal, že to pro něj nebylo lehké, udržovat se ve formě. Neměl totiž ani dost času na jídlo, ani na cvičení. 
"Když jsme filmovali, bylo pro mne hodně důležité udržovat se fit. A to vůbec nebylo jednoduché. Jedl jsem každé dvě hodiny, ale vypadalo to tak, že mi vždycky někdo něco strčil pod nos a řekl: Jez! A pak jsem ještě musel do tělocvičny, což bylo dost náročné, protože jsme filmovali dvanáct až patnáct hodin denně," dodává mladík

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře