Robert Downey jr. očišťuje své tělo

3. únor 2012 | 11.42 |

foto LOS ANGELES (Korzo) - Hollywoodský bouřlivák Robert Downey junior (45) zaměstnává muže, který za ním nosí léčivé krystaly. Ty ho prý mají chránit před škodou, kterou na sobě napáchal během let závislosti na drogách.


Talentovaný herec se potýkal se závislostí na různých drogách celá léta a kvůli přechovávání omamných látek dokonce skončil ve vězení.

Při natáčení filmu Sherlock Holmes 2 se ukázalo, že se se vzpomínkami na dobu, kdy užíval heroin, kokain a metamfetamin, vypořádává po svém: zaměstnává si vlastního léčitele.

"Od chvíle, kdy začalo natáčení, chodil za Robertem chlapík celý v bílém a s kufříkem v ruce. Po pár týdnech si jeden z členů štábu řekl, že je to opravdu zvláštní, a zeptal se toho člověka, co vlastně dělá.

On mu vysvětlil, že v kufříku má sadu krystalů, které prý mají vést pozitivní energii za nějaké pyramidy v Los Angeles. A Robert že trvá na tom, aby měl ty krystaly pořád někde poblíž. 
Věří totiž, že to pomáhá jeho duši očistit se od škod, které napáchal na svém těle, když byl na drogách," řekl reportérům BANG Showbiz zdroj z filmového štábu.

Downey byl v letech 1996 až 2001 několikrát odsouzen za držení drog a nelegální zbraně. 
Soudu v roce 1999 přiznal, že bral omamné látky už od osmi let. Od roku 2001 je však čistý a hrál v několika velmi úspěšných filmech, jako například Iron Man 1 a 2, Sherlock Holmes či Neuvěřitelný Hulk.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře