Robert Downey Jr. chce dál hrát akční hrdiny

3. únor 2012 | 11.43 |

foto HOLLYWOOD (Korzo) - Robert Downey Jr. (44) přiznává, že s přibývajícím věkem nijak neplánuje pověsit akční role na hřebík. Nová pověst akčního hrdiny mu vyhovuje a zatím se jí nechce vzdát.

V Sherlocku Holmesovi boxuje a ve filmu Iron Man 2, který zanedlouho přijde do kin, sám točil velkou část kaskadérských kousků.

"Když je materiál dobrý a rád pracujete s lidmi, tak proč ne? Natáčení Sherlocka Holmese mne změnilo. Je to tím, že jsme dohledávali každý detail. Byl to velký projekt a docela by mne bavilo hrát podobné postavy i dál. Na druhou stranu je ale možné, že za pár let budu mít další dítě a pěstovat nealkoholické víno," dodal Robert Jr.

Downey celá léta zápasil se závislostí na drogách. V současnosti, jak uvádí server FemaleFirst, je ženatý s producentkou Susan Levinovou a z předchozího manželství s Deborou Falconerovou má šestnáctiletého syna India.

Užíval si prý i natáčení filmu Iron Man 2, ale oblek je prý pořád dost těžký a není lehké se do něj obléct.

"Oblek byl trochu lehčí, ale ne až tak, jak by se mi to líbilo. Při natáčení druhého pokračování jsem si víc věřil, ale neřekl bych, že to bylo úplně jednoduché. Rozšířili jsme počet postav a příběh trochu zkomplikovali, třebaže i teď je poměrně jednoduchý," dodal Downey.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře