Nejoblíbenější seriály současnosti:

16. únor 2012 | 19.24 |

Doby, kdy v televizi vysílali Dynastii nebo Dallas, pamatují spíše ty starší z nás. Celá rodinka večer usedala k televizi a sledovala příběhy amerických magnátů se zatajeným dechem. Za sebou máme i éru mýdlových oper a kýčovité romantiky. Jaké seriály frčí dnes?

Dodnes se smějeme tomu, že když u nás na vesnici dávali Esmeraldu, venku jste nenašli živáčka. Byly to časy, kdy se díly nahrávaly na VHS, pokud to někdo nestihnul včas domů. A dnes? Je těžké si vybrat, na co se dívat dřív.

himym

Některé seriály se staly kultovními a hlášky z nich se používají v běžném životě. Všechny díly jsou běžně dostupné online a některé velmi oblíbené seriály televize opakují pořád dokola.

Kreslené rodinky si nás získaly

Mezi naprostou špičku mezi seriály můžeme bezesporu zařadit Simpsonovy. Žlutá rodinka je s námi už přes dvacet let a pořád je populární. V seriálu se vystřídalo nespočet známých tváří – Richard Gere, Aerosmith, Sting, Michelle Pfeiffer, Meryl Streep a mnoho dalších. Ačkoli byly postavy kreslené, propůjčily jim hvězdy alespoň svůj hlas. Simpsonovi, jako kreslený seriál pro dospělé, mají v současné době další úspěšné konkurenty: potrhlou rodinku Griffinových a kosmickou Futuramu.

Skalpel prosím!

Na žebříčku sledovanosti se na prvních místech drží seriály natáčené v lékařském prostředí. Drzý a arogantní doktor House závislý na analgetikách si dokázal získat srdce divaček nejen díky svému charismatickému vzhledu. Jeho diagnostický tým se snaží rozlousknout ty největší lékařské záhady, ale ne vždy je úspěšný. Doktoru Housovi šlape na paty další neméně oblíbený seriál – Chirurgové. Mladí stážisti nechávají diváka nakouknout i do jejich soukromí a ukazují, jak je těžké spojit náročnou práci lékaře s osobním životem. V nemocnici Seattle Grace se díky tomu tvoří silná přátelská pouta a zajímavé milostné trojúhelníky.

Legen...wait for it... dary!

S hrdiny komediálních seriálů či sitkomů se na komerčních stanicích můžeme vídat každý večer. Baví nás především party kamarádů kolem třicítky, kteří nevědí, co se svým životem. Pravděpodobně nejlepší komediální seriál všech dob Přátelé dnes vystřídal žhavý kandidát známý pod zkratkou HIMYM. Seriál How I Met Your Mother má skvělou sledovanost a hlášky jako Suit up! nebo Awesome! se objevují nejen na tričkách a plackách, ale i v běžných rozhovorech náctiletých.

Máš ráda seriály? Který je tvůj nej?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře