Co nás baví.. Seriály !

3. únor 2012 | 16.57 |

Možná jste i nejste televizní maniak jako já. Ale snad každý má rád ten svůj nějaký seriál. Tento článek je hlavně o tom jaké ted momentálně letí o čem jsou a kde je vysílají. Přeci jenom si to nemůžeme nechat ujít nebo ?

cz/wp-content/uploads/2011/03/jpg1.jpg">

Tak že první a hodně oblíbený seriál se jmenuje Glee jednoduchý popis seriálu zní:  Věčný optimista a středoškolský učitel Will Schuester se pokouší změnit školní klub Glee a připravit skupinku studentů na největší národní soutěž pěveckých sborů. Chce ze ztroskotanců vytvořit národní šampiony. Seriál je starý tak 2 roky a mezitím se stal velmi populární mezi mladou i straší generací. Doporučuji těm, které baví hudba a středoškolská prostředí plná rostleskávaček a fotbalistů. V Americe právě vysílají 2 řadu a u nás v ČR momentálně dávají Glee 1 řadu každé pondělí na PRIMA LOVE od 20:30.
The Vampire Diaries / Upíří deníky – Tento populární americký seriál o upírech je tu s námi od roku 2009 a mezitím se stal velmi populární.  jednoduchý popis zní: V malém městečku Mystic Falls dochází k nevysvětlitelným útokům zvířat, zatímco o Elenu usilují dva bratři Stefan a Damon, kteří mezi sebou mají nevyřízené účty. Bohužel u nás v České republice se zatím nevysílá, i když to prý NOVA plánuje. Zatím co na Slovensku byla odvysílaná první řada v Americe běží 2 série. Ten to seriál bude spíš pro ty typy lidí, kteří mají rádi upíry, vlkodlaky a nadpřirozené síly. Také jsou knihy, které byli námětem pro tento seriál, ale jsou úplně odlišné, tak že si nedělejte iluze. Jestli se na něj chce začít dívat tak jedině v angličtině s ti tulkami někde online (zkouknito.cz)
Zoufalé manželky- Tento populární seriál se začal vysílat v Americe 2004 a od té doby si lidé zamilovali nešikovnou Susan, dokonalou Bree , maminku Lynette a krásnou bývalou modelku Gabriel. Stručný popis seriálu zní: Seriál začíná v okamžiku, kdy se Mary Alice Young  rozhodne navždy opustit svůj dokonalý dům. Spáchá sebevraždu. Z druhého břehu vidí Mary Alice mnohem více než kdykoli předtím a sděluje nám všechny pikantní detaily, které se skrývají za zavřenými dveřmi domácností zdánlivě dokonalého amerického předměstí. U nás se vysílal a možná znovu začne na PRIMA LOVE. Ten to seriál vám přijde jako nekončící příběh. V každém díle se děje něco a vy máte pocit že už se nemůžete dočkat dalšího dílu.  Seriál pro všechny dívky a ženy možná i pro ty muže 
Jak jsem poznal vaši matku a Teorie velkého třesku. Jediné co mají tyto seriály společné je to, že jsou to sitcomi, které trvají cca.20-30 min. Seriál jak jsem poznalů vaši matku vypráví spojitý příběh o Tedovi a jeho čtyřech přátelích. V seriálu se vyskytuje o mnoho vtipných vedlejších postav. Celý seriál Jak jsem potkal Vaši matku směřuje k odhalení matky Tedových dětí. V každé epizodě nechybí Barney, Ted, Lili a Marshall a super zábava díky které si tento seriál zamilujete. Teorie velkého třesku a pod anglickým the Bing Bang Theory je z prostředí mladých fyziků. Slangově řečeno geeků. Žijí ve vlastním světě, ale to se změní příchodem sousedky. Tento seriál vás nezapomene pobavit šíleným Sheldonem, "normálním" Leonardem, trochu úchylným Howardem,  indickým Rajeshem a blonďatou sousedkou Penny. Ty to sitcomy vás zaručeně pobaví. Bohužel tyto seriály u nás dávali na Prima Cool, ale přestali tak že netuším kdy zase v dohledné době začnou.
Top Gear- tento anglický pořad je hlavně o automobilech a automobilovém sportu. Ale je to udělaný zábavnou formou tří moderátorů  - Jeremy Clackson, James May a Richard Hammond. Nemyslete si, že je to jen pro kluky i mnoho dívčích srdcí si tento seriál získal. O zábavu je postaráno různými úkoly cestami po světě, představovaní nových aut, vtipy a narážkami moderátorů. Dávají ho každé pondělí a pátek v 20:15 na Prima Cool.
Prosím nedivte se, že jste tu nenašli  váš oblíbený seriál dala jsem sem momentálně ty nejznámější a ted nejpopulárnější ( Zoufalky asi ne, ale to je jedno) Seriálu je přes 1000.. Každý máme svůj oblíbený at je to Glee nebo Dr.House. Takhle jsem jenom představila jaké momentálně letí

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře