Jurský park-ZTRACENÝ SVĚT - příběh

5. únor 2012 | 00.49 |
› 

Když byl před čtyřmi lety zničen Jurský park, neznamenalo to zánik všech geneticky vytvořených dinosaurů.

Celou dobu totiž kromě ostrova Isla Nublar existoval utajený druhý ostrov, jménem Isla Sorna. Sloužil k výrobě dinosaurů, teprve v dospělosti z něj zvířata byla převážena do Jurského parku.

John Hammond, bývalý ředitel společnosti InGen, se setkává s Ianem Malcolmem a všechny tyto překvapivé informace mu sděluje. Obává se, že současné vedení InGenu má v plánu dinosaury převézt na pevninu a brzy na ostrov pošle tým profesionálních lovců. Kvůli tomu Malcolma žádá, aby se připojil k Hammondem narychlo sestavené skupině vědců, která má na ostrově zdokumentovat život dinosaurů ve volné přírodě dříve, než InGen ostrov vyplení. Malcolm s tím ze strachu o svoji přítelkyni, která jako členka Hammondovy skupiny již na ostrov odcestovala, souhlasí.

Na Isla Sorna se oba týmy dostávají skoro ve stejnou dobu a přes zjevné nepřátelství nakonec musí spolupracovat v boji proti dinosaurům, kteří se na ostrově vymkli jakékoliv kontrole.

Protože se týmu InGenu nakonec skutečně daří převézt jeden druh dinosaura na pevninu, vše vrcholí hrůzným incidentem ve velkoměstě San Diegu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře