Daniel Gillies pro Insider

5. únor 2012 | 09.59 |

V poslední epizodě Vampire Diaries served nás svým úkazem šokovala,když Damon vytažením dýky probudil Elijah! Ale na rozdíl od jiných překvapivých momentů,tento nebyl uveřejněn na internetu do té doby dokud se opravdu neodehrál v epizodě.

 To je pouze jedna z věcí o kterých jsem diskutoval s Danielem o dnešní velké epizodě.Také jsem přišel na to jaký je jeho pohled na postavy,když jde o jeho bratra Klause,bratry Salvatory a  delikátní Elenu Gilbertovou!

Insider.com: Byl jsi překvapen,že Elijahův návrat zůstal utajen do té doby,než se ukázal v epizodě?

Daniel Gillies: Ano byl – speciálně díky dnešním meidům. Natáčeli jsem hodně ve studiu, ale jeden den Ian [Somerhalder], Paul [Wesley], Joseph [Morgan] a já jsem natáčeli scénu uprostřed aleje a bylo tam spoustu lidí,kteří nás pozorovali.Všichni mě viděli.Nemyslel jsem si,že to utajíV jedné chvíli na mě režisér křičel  "Elijahu vrať se zpět na první pozici!" Bylo neuvěřitelné,že to lidé nedali na Twitter.Byl jsem si jistý,že je to zničené.

Insider: Co o tom – jak Elijah porušil slovo,když naposledy viděl Elenu a Stefana. Jak to cítí oni o Elijahově návratu?

Daniel: Co je zajímavé je ten pocit jako volby byla shodná s tím co se Julie Plec snažila vytvořit.Je tu zrada a pak je tu zrada.Je tu loajalita a loajalita. Mluvíte o Elijahově tisíciletému hledání proti krátkodobému cíly ke kterému se zapřísáhl. Stydí se že porušil tento závazek, ale myslím si, že pro Elijah byla v tomto bodě posvátná jeho rodina

Insider: Úmrtí někoho v Mystic Falls je neustále v pochybnostech - tak v co  jako stvořitel Elijah doufáte,než budete v show zabit,pokud někdy budete?

Daniel: Já bych byl opravdu rád, aby byl přístroj na zničení Klause. Nechápu, že se tak stane bez značného poškození nebo úplné ztráty jeho vlastního života. Myslím, že to bude jeden z těch klasických příběhů,kde temný člověk sundá  ještě tmavší subjekt, ale vlastně se sejmou ve stejném čase. Přemýšlejte o Darth Vader a císaři v Returnd of the Jedi. Jediný způsob, jak  zabít císaře byl aby Darth obětoval svůj vlastní život v tom procesu, což je spásné. I když říkám, chci zůstat, jak dlouho je to možné [smích].

Insider: Co Elena? Zastávám názor,že je mezi nimi zvláštní spojení.

Daniel: Vím že je to jasné ve stětě Vampire Diaries, kde jsou všichni zamilovaní do Eleny,ale já vím,že Elijah v ní vidí něco krásného. Rád bych aby ji o tom ujistil předtím než odejde.Cítím že by Elijaha měla přitahovat víc,protože žije lepší život než žili lidé po celá dlouhá staletí.Mylsím,že tahle samozřejmost ho k přitahuje.Dokonce i jen na moment, bych byl rád kdyby spolu něco sdíleli – ale mělo by to být něco víc.

Insider: Elena vs. Katerina — jeď!

Daniel: To je vtipné protože já vím,že mnoho fanoušků chce vidět Elijah s Katerin,ale on je přitahován lidmi,jejich duší a Katerina není ani zdaleka jako Elena. Myslím,že Elijah do města s tím,že dvojnici vyřeší rychle,ale věci se zkomplikovaly,když uviděl tu dívku- myslím,že Elijah cítí víc k Eleně než kdy cítil ke Katrin. Můj názor.

Insider: Myslíš,že by Elijah mohl bojovat s Damonem o Elenino srdce?

Daniel: Myslím,že to není otázka ,pokud bychom mluvili o fyzické souboji – to je vtip.Elijah vždy vyhraje!Ale romanticky,nevím. Také si nemyslím,také si nemyslím,že je Stefan doopravdy mimo. Oba Elijah i Daniel si myslí ,že Stefan je stále ten největším romantickým bojovníkem o Elenino srdce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře