GNOMEO A JULIE

6. únor 2012 | 14.24 |
› 

GNOMEO A JULIE

FILMÍKY A KNÍŽKY: Gnomeo a Julie - foto
Zdroj: HCE

Do českých kin přišlo těsně po svátku všech zamilovaných romantický animák se Shakespearovským námětem a hudbou od Eltona Johna, Gnomeo a Julie!

Máš ráda romantiku? Ráda se koukáš na roztomilé animované postavičky? Líbil se ti filmový Shrek nebo Madagaskar? A co říkáš třeba na hudbu Eltona JohnaLady Gaga nebo Nelly Furtado? Pokud jsi odpověděla alespoň na některé z těchto otázek kladně, je to film právě pro tebe!

Čekalo 17. února na vás, milé slečny, dýchne ve 3D vůně romantiky, dobrodružství a zábavy. Režisérem snímku je Kelly Asbury, který stojí například za dvojkou kultovního zeleného mužíčka Shreka a o scénář se zas postaral výtečný scénárista Mark Buton (např. Madagaskar).


Láska mezi trpaslíky

Děj se odehrává ve Stratfordu, rodišti slavného Williama Shakespeara. Vedle sebe zde žijí "zahradní maniaci", pan Kapulet a slečnaMonteková. Ti mají zahradu plnou malých roztomilých trpaslíků, kteří se vzájemně nemají příliš v lásce. Když jednoho dne majitelé odjedou z města, rozpoutá se mezi trpaslíky z obou zahrad veliká mela.

Na pozadí boje ale rozkvétá krásný romantický příběh Gnomea a Julie, kteří jsou ze znepřátelených rodin, a přesto se do sebe zamilují. Pokud jsi se začala bát, že se filmaři příliš drželi tématu slavného dramatu "Romeo a Julie", můžeš být klidná. V animované adaptaci nikdo umírat nebude!

V českém dabingu uslyšíš známá jména jako Pavel Liška, Tatiana Vilhelmová nebo Petr Rychlý.


Mrkni na trailer Gnomeo a Julie


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře