JÁ, PADOUCH 3D

6. únor 2012 | 14.32 |
› 

JÁ, PADOUCH 3D

FILMÍKY A KN͎KY: Já, padouch 3D - foto
Zdroj: Bontonfilm

Je zakázáno ječet, brečet, kýchat a prdět!

Miluješ Dobu ledovou? Ze stejné dílny vyšel i Já, padouch!

Na ospalém předměstí zastavěném rozkošnými domky a upravenými předzahrádkami žije NEJVĚTŠÍ ZLODUCH POD SLUNCEM.
Máme tu zbrusu nového hlavního hrdinu, ukrutného záporáka jménem Gru, který se nezastaví před žádnou špatností, na druhou stranu ale umí být nekonečně zábavný. A už prostřednictvím armády žlutých pomocníků, Mimoňů, nebo díky Jiřímu Lábusovi, který Gruovi v češtině propůjčil svůj hlas.

Klaďasové už prostě nefrčí!

Udržet se na špici světového zločinu dá pořádnou fušku. A protože si na post veřejného nepřítele číslo jedna brousí zuby Gruův největší oponent Vektor, rozhodne se tenhle padouch pro dosud nevídaný zločin. Ukradne Měsíc! Ano, ten co svítí na obloze. 
Jenže zásadní roli v jeho plánech hrál zmenšovač, který mu ukradl právě Vektor. Gru musí přijít na to, jak do jeho přísně střeženého sídla vniknout a svůj vynález si vzít zpátky. 

Po mnoha marných pokusech to už skoro vzdá, když u jeho dveří zazvoní sourozenecké trio Margo, Edith a Agnes, které sbírá peníze pro sirotčinec, v němž žijí. V tu chvíli se v Gruově hlavě zrodí další z jeho mnoha ďábelských plánů. Všechny tři holky adoptuje a pošle je zaklepat na dveře Vektorova sídla. A zatím on a jeho Mimoňové... 

Jenže plány se s realitou často rozcházejí, zvl᚝ když "pán zla" pod vlivem děvčátek zjistí, že není až takovým darebákem, jak se tváří.


Čím tě na film lákají jeho tvůrci?

"Kluci ocení Gruovy technické vychytávky, s nimiž se snaží páchat nekalosti. Holky budou inklinovat k neodolatelnému dívčímu trojlístku, který si dá nelehký úkol napravit adoptivního tatínka. A pro starší jsou určené "dospělé" gagy, jimiž je film prošpikován. A to jsme ještě nezmínili Mimoně, roztomilé žluté poplety, kteří budou v Já, padouch "tvrdit" humor stylem Veverky z Doby ledové nebo tučňáků z Madagaskaru."


Mrkni na trailer a vyraz do kina!


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře