NA SV. VALENTÝNA

6. únor 2012 | 16.41 |
› 

NA SV. VALENTÝNA

FILMÍKY A KNÍŽKY: Na sv. Valentýna - foto
Zdroj: Warnerbros

O čem jiném, než o lásce, by mohl být film, který má v názvu svátek všech zamilovaných. :o)

A je to skutečně tak! Zkušený režisér romantických filmů Garry Marshall (Pretty Woman) tentokrát vypráví příběhy několika lidí z Los Angeles, jejichž osudy se protnou právě na Valentýna. 

O co přesně v filmu půjde, jeho tvůrci úzkostlivě tají. Sám režisér ale prozradil jednu veselou historku ze zákulisí: týká se polibku Taylora Lautnera a Taylor Swift, na který jsme všichni už pořádně nažhavení.

"Vždycky nejdřív točím milostné scény. Takže když se Taylor a Taylor poprvé potkali na place, hned došlo na líbání," prozradil nedávno s úsměvem Garry Marshall a pokračoval: "První tři polibky byly milé, při čtvrtém se jeden druhému začal líbit a někde mezi pátým a šestým se do sebe opravdu zamilovali!" 

Těžko říct, jestli má režisér pravdu a ti dva spolu skutečně chodí. Jisté však je, že ve filmu Na sv. Valentýna o lásku nouze nebude!

Žánr: komedie
Délka: 125 min
Režie: Garry Marshall
Hrají: Taylor Lautner, Anne Hathaway, Bradley Cooper, Jessica Biel, Jessica Alba, Julia Roberts, Ashton Kutcher, Jennifer Garner, Patrick Dempsey, Jamie Foxx, Queen Latifah, Taylor Swift
Podívej se na trailer

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře